Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Ліпофілінг грудей

Ліпофілінг грудей – безпечний і малотравматичний спосіб збільшити груди, поліпшити й омолодити. Заодно, скорегувати недосконалості фігури: забір жирової тканини для ліпографтінга здійснюють із зон з локальними надлишковими жировими відкладеннями.

Ліпофілінг, ліпографтинг грудей – це корекція їхніх контурів з використанням власної жирової тканини пацієнта. Під час процедури хірург забирає клітини жирової тканини з донорської зони, піддає їх спеціальній обробці в умовах операційної та через мікропроколи переносить у ділянку грудей.

Використовуючи власні тканини пацієнтки, пластичний хірург може збільшити розмір молочних залоз, усунути вроджену асиметрію, змінити міжгрудну відстань, здійснити підтяжку. У такий самий спосіб проводять реконструктивні операції після мастектомії – повного або часткового видалення молочної залози.

Передопераційні обстеження

До комплексу передопераційної діагностики входять лабораторні тести, ЕКГ, КТ, консультації. Під час підготовки до ліпофілінгу грудей додатково роблять “Паспорт молочних залоз”:

  • Ультразвукове дослідження грудей для жінок до 40 років;
  • Для жінок старше 40 – мамографію і магнітно-резонансну томографію.

Як проводять ліпофілінг у Медичному домі Odrex

Цю процедуру завжди виконують в операційній під загальною анестезією.

З донорських зон, де є надлишкові жирові відкладення, через мікропроколи делікатно забирають біологічний матеріал. Жир збирають через тонкі канюлі і поміщають у стерильні ємності, потім піддають його спеціальній обробці (видалення зруйнованого жиру, надлишків інфільтраційного розчину і фіброзних волокон).

Для пересадки жирової тканини на тілі роблять мікропроколи діаметром до 2 мм, тому рубців у зоні втручання не залишається. Невеликі набряки і гематоми зникають через 10-14 днів, а загальний реабілітаційний період триває 2-4 тижні. Протягом цього часу слід уникати надмірних фізичних навантажень і перегрівання.

По суті, ліпофілінг є процедурою трансплантації власних тканин, тому не викликає алергічних реакцій або відторгнення.

При коливаннях ваги понад 10 кг після операції молочні залози можуть збільшитися або, навпаки, зменшитися, оскільки вони заповнені біологічним матеріалом, а не імплантатами.

Чому ліпофілінг слід пройти в Медичному домі Odrex?

  • Пріоритет безпеки. Ліпофілінг зарекомендував себе як безпечна методика в галузі пластичної хірургії, і це підтверджується тридцятирічним досвідом застосування. Крім того, в нашому медичному центрі хірургічні втручання проводяться в абсолютно стерильних умовах, в операційних із сучасним обладнанням, центральною системою вентиляції з антибактеріальними фільтрами, за безперервного моніторингу досвідчених анестезіологів.
  • Ефективність процедури та ефективність команди. Операційна бригада має великий досвід виконання пластичних хірургічних втручань. У процесі ліпофілінгу використовується спільне впровадження збагаченої плазми (PRP), що сприяє підвищенню виживаності пересаджених жирових клітин і знижує ймовірність ускладнень.
  • Комфортні умови. Весь цикл підготовки до операції, консультації фахівців, саму процедуру і післяопераційний догляд можна отримати в єдиному медичному закладі – в будівлі Медичного дому Odrex.

Відгуки