Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Прийом офтальмолога

Офтальмолог проводить діагностику, консервативне та хірургічне лікування захворювань органу зору, а також придатків ока: повік та м’яких тканин, що оточують орбіту, слізного та окорухового апарату.

Патологія органу зору часто носить прихований характер і є досить швидкоплинною, тому навіть здорові молоді люди повинні відвідувати офтальмолога один раз на рік, а люди зрілого віку — двічі на рік. До «групи ризику» з очних хвороб входять люди з патологіями ендокринної, нервової та серцево-судинної систем, аутоімунними, нирковими захворюваннями; люди, що працюють за комп’ютером у приміщенні зі штучним освітленням, кондиціонером.

Симптоми, за яких слід звернутись до лікаря

Офтальмологи Медичного дому Odrex рекомендують пройти профілактичний огляд у зручний для вас час, ви або ваша дитина давно не відвідували офтальмолога або стали помічати у себе:

  • Зниження зору в даль, поблизу
  • Дискомфорт, почервоніння та «сухість» в очах
  • Світлобоязнь, сльозотеча, слизові або гнійні виділення з очей
  • Різні за розмірами зіниці
  • Неправильне положення очей та мимовільні рухи очних яблук, опущення повік
  • Поява «блискавок», світлових відблисків, темних плям і крапок, завіси перед очима
  • Обмеження полів зору

Консультація офтальмолога в Медичному домі Odrex

В Odrex консультують як дитячі, так і дорослі офтальмологи.

Після зовнішнього огляду лікар визначає гостроту зору за допомогою сучасного проектора знаків HUUITZ, проводить безконтактну діагностику внутрішньоочного тиску на апараті Reichezt, що виключає ризик інфікування очей. Аутокераторефрактометр дозволяє визначити вид та ступінь рефракції, а також інші параметри заломлюючої системи ока.

Також в Медичному домі Odrex доступна високоточна діагностика зорового апарату на комп’ютерному периметрі Octopus 900 (Haag Streit, Швейцарія). Це швидкий і безболісний спосіб, який дозволяє виявити на ранній стадії глаукому, патології зорового нерва, різні види дегенерацій сітківки, проводити топічну діагностику уражень ЦНС (інсульт, пухлини головного мозку, нейроінфекції). Комп’ютерна периметрія особливо актуальна для пацієнтів із цукровим діабетом, хворобами нервової системи та дистрофічними змінами у сітківці ока.

Гаврилюк Микола Вікторович, офтальмолог, офтальмохірург

Чому вам варто звернутись саме до нас?

Крім добре оснащеної амбулаторії, наша клініка має у своєму розпорядженні стаціонарне відділення з обладнанням для мікрохірургічних втручань на органі зору. Офтальмологи Медичного дому Odrex здійснюють заміну кришталика ока (ультразвукова факоемульсифікація) при катаракті, проводять медикаментозне лікування глаукоми та інших захворювань ока.

Для знеболювання офтальмологи Одеси застосовують місцеву краплинну анестезію, яка не впливає на роботу серцево-судинної системи.

Ми не обіцяємо здійснити диво. Ми зробимо все можливе, щоб покращити якість вашого життя, зберегти та покращити ваш зір.

Відгуки