Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Тренінг з невідкладної допомоги та концерт Колі Сєрги

Мати знання з елементарного надання першої медичної допомоги — гарна ідея і в мирний час. Раніше ми мали змогу відтягувати подібне навчання, тому що яка раніше була вірогідність отримати осколкове чи вогнепальне поранення в Одесі? У нових реаліях частина мирного населення залишилась не підкованою, але ми досить швидко рухаємось у правильному напрямку.

Інструктори Навчального центру Sar протягом місяця проводили безліч курсів, аби надати базове розуміння того, як діяти у випадку поранення себе чи того, хто поруч. Значна частина містян відвідала заняття в Medical Hub Odrex, де навіть у бомбосховищі, вивчала різницю між джгутами та робила нотатки щодо того, як їх потрібно закріплювати. Із зали виходили захоплені та впевнені, що тепер точно все буде добре!

Про ці заняття, їх нюанси та важливість розповіли:

  • Микита Карпенко — директор SAR, cертифікований інструктор Центра медицини катастроф України, Європейської ради з реанімації, Emergency First Response;
  • Олександр Гоцуляк — медичний директор Навчального центру SAR, дитячий хірург.

До розмови долучився й учасник занять — Коля Сєрга — музикант, телеведучий, актор і поет. Завдяки якому у нашому майданчику для обміну медичними знаннями пролунали вірші та музика.

Детальніше дивіться у нашому репортажі.

Бережімо одне одного!