Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Три роки Клініці Серця Медичного дому Odrex

Серце — це найдорожче, що є у людини! Серцем ми пізнаємо світ, любимо, радіємо життю, тому піклування про здоров’я серця дуже важливе.

Рівно три роки тому розпочала роботу Клініка Серця Медичного дому Odrex.

Клініка Серця Odrex забезпечує замкнутий цикл медичного супроводу — від консультацій до післяопераційного спостереження. На озброєнні персоналу — унікальні технології діагностики та лікування серцево-судинних захворювань. Технічна база відділення облаштована у співпраці з міжнародними партнерами — компанією Medtronic.

Лікування в Клініці Серця Odrex — це оперативні консультації та діагностика одного дня, профілактичний Check-Up здоров’я серця, повний контроль за ходом операції, миттєва реакція на ускладнення, турбота про безпеку пацієнта та реабілітація після захворювань.

Інтервенційні радіологи Клініки Серця працюють ургентно та 24/7 приймають пацієнтів з гострим коронарним синдромом та інсультом.

За три роки наші лікарі провели:

  • понад 19 500 консультацій кардіологів, інтервенційних радіологів, серцево-судинних хірургів та аритмологів,
  • понад 26 600 електрокардіографій,
  • понад 9 600 функціональних досліджень: велоергометрій, тредмілів та холтерів,
  • понад 20 000 ультразвукових досліджень серця, включно з рідкісними дослідженнями: наприклад, 210 черезстравохідних ехокардіографій,
  • понад 1500 серцево-судинних втручань.

Вітаємо весь персонал зі святом, дякуємо вам за щоденну кропітку працю, за знання, які ви використовуєте для лікування пацієнтів, і бажаємо вам міцного здоров’я, гарного настрою та довгих років життя!

Детально про Клініку Серця Odrex.

Записатись на консультацію та діагностику в Odrex ви можете через мобільний додаток, форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.