Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Турбота про дітей 24/7. Річна програма для пацієнтів від 1 місяця

Народження дитини — довгоочікувана подія в житті родини, і від народження ми намагаємось максимально оточити дітей турботою та піклуванням. Але завжди існує ризик виникнення невідкладних станів, які потребують медичної допомоги.

Піклуючись про здоров’я найменших пацієнтів Медичного дому Odrex, ми додали нову опцію в програми річного обслуговування для всієї сім’ї — «Турбота для дітей 24/7».

У програму «Швидка допомога + Невідкладна діагностика» ми додали:

  • консультація педіатра, ЛОРа, дитячого травматолога, дитячого хірурга,
  • лабораторні аналізи,
  • рентгенографія, КТ, УЗД,
  • ліки.

У програму «Ургентний стаціонар»:

  • стаціонар для дітей: госпіталізація та лікування у дитячому стаціонарі від 1 місяця (двічі по 5 діб),
  • ургентні стани у дітей, що потребують оперативного втручання: ургентна операція, анестезія, перебування в стаціонарі (доба).

Медичні послуги в рамках дії програм надаються на базі Медичного дому Odrex, розташованого за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71.

Програма «Турбота про дітей 24/7» поширюється на всіх дітей у сім’ї. Розрахунок тарифу за пакетом проводиться, виходячи з віку дітей. Також можна підключити додаткові опції за програмою «Поліклініка».

Також за умовами програми вам надається лояльність -5% на планові послуги. Програма лояльності активна на період дії Договору на надання медичних послуг за відповідною Програмою Odrex.

Детально про програму «Турбота для дітей 24/7».

Якщо у вас з’явились питання, чи ви хочете отримати прорахунок вартості програми для вашої родини — зверніться до менеджера з програм за номером: +38 (048) 752-88-80.