Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
Особистий кабінет

У Всесвітній день отоларинголога говоримо про ЛОР-дослідження

Щорічно, 29 вересня, отоларингологи відзначають професійне свято. Це лікарі, які займаються захворюваннями одразу трьох органів: вуха, горла, носа. Досить різнопланова спеціальність зараз активно розвивається в питаннях діагностики та лікування патологій. Ми розповімо вам про головні дослідження, які може призначити отоларинголог.

Огляд та візуалізація органів

Захворювання з боку вуха, горла чи носа зустрічаються доволі часто. Звичайний нежить може й не потребувати консультації лікаря, але його тривалий перебіг — пряме показання. І зазвичай навідатись до спеціаліста наштовхує тривалий дискомфорт, біль чи неможливість нормально дихати, чути, говорити.

В умовах ЛОР-кабінету проводиться широкий спектр маніпуляцій, спрямованих на лікування та діагностику отоларингологічних патологій. Спочатку лікар спілкується з пацієнтом, дізнається про симптоми та занепокоєння, а далі потрібно провести огляд.

Отоларинголог Аліна Друмова

Візуалізація — обов’язкова умова, інколи достатньо класичного огляду ЛОР-інструментом за допомогою носового дзеркала, вушної воронки, шпателя та гортанного дзеркала. Ретельний огляд дозволить помітити найменші зміни, запалення, мікротравми або патології розвитку.

Обладнання у ЛОР-кабінетах сьогодні не лякає дорослих і дітей. Воно якісне, точне та має більше можливостей, ніж раніше. Наприклад, в Odrex є спеціальний ЛОР-комбайн. Це мобільна установка, оснащена ендоскопічним обладнанням для відеодіагностики патологій вуха, горла, носа. Таке обстеження зазвичай потрібне для деталізації або у випадках складної візуалізації при різних варіантах анатомії, лікар отримує детальне та якісне зображення.

Отоларинголог Єлизавета Подпоріна

Якщо залишились відкриті питання, ЛОР може призначити: рентгенографію, КТ, МРТ придаткових пазух носа без або з контрастом, залежно від передбачуваного діагнозу.

Ряд випадків потребує дослідження клітинного складу, тоді проводять біопсію. Лікар під місцевим знеболенням отримує необхідну частину тканини, яку пізніше досліджують у лабораторії — це надає точну інформацію про захворювання, стадію його розвитку та природу формування.

Отоларинголог Владислав Терлецький

Зважений та комплексний підхід

Нікому не подобається дарма витрачати час або бігати з місця на місце, тому ми зробили усе, аби проблема була вирішена в межах одного кабінету та без зайвих візитів. Наші ЛОР-спеціалісти ведуть прийом у кожній поліклініці Odrex:

  • Одеса: вул. Розкидайлівська, 69/71, житловий масив «Райдужний», вул. Академіка Сахарова, 1б/2,
  • Чорноморськ: вул. 1-го Травня, 23,
  • Южне: вул. Шевченка, 18/4.

Отоларинголог Юлія Федяшина

Якщо ж потрібне додаткове обстеження або оперативна допомога, ми можемо це зробити в межах однієї будівлі — Медичного дому на Розкидайлівській. Наші спеціалісти кваліфіковано виконують оперативні втручання різної категорії складності на ЛОР-органах, а також сумісно проводять операції зі спеціалістами інших хірургічних профілів. Задля безпеки, комфорту, здоров‘я пацієнтів та максимального ефекту.

Також у приймальне відділення завжди можна викликати чергового отоларинголога та отримати допомогу при невідкладних станах. Ми поруч з вами 24/7.

Отоларинголог Анастасія Гонорацька

Команда отоларингологів Odrex — це спеціалісти дитячого і дорослого профілю, ЛОР-хірурги, послідовники доказової медицини, противники назначень зайвих досліджень або препаратів та просто віддані своїй справі доброзичливі люди. В їхнє професійне свято бажаємо нових відкриттів, розгадування загадок, приємних зустрічей та цікавих медичних кейсів.

Отоларинголог Олексій Годін

Завдяки вам ми легко дихаємо, говоримо та чуємо. Дякуємо!

Записатись на консультацію ЛОРа в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.

Приєднуйтесь до привітань у коментарях. Залишити відгук про роботу отоларинголога ви можете за посиланням.