Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Ургентні лікарі Медичного дому Odrex

Під час гострого і раптового погіршення стану здоров’я важлива кожна хвилина. Приймальне відділення Медичного дому Odrex надає допомогу ургентним пацієнтам щоденно і цілодобово. Це перша і дуже важлива ланка в наданні медичної допомоги.

Ургентні лікарі Odrex бажають вам гарних вихідних! На фото зліва на право: Олена Черненко — завідувачка відділенням невідкладної (екстреної) медичної допомоги, Олег Танєєв — невролог, Олександр Ромашко — дитячій ортопед-травматолог.

На базі приймального відділення Odrex, крім інших надають екстрену допомогу лікарі невідкладних станів, неврологи, дитячі та дорослі травматологи, гінекологи, урологи, нейрохірурги, судинні хірурги.

Нагадуємо, що у нашому приймальному відділенні можна пройти ургентне УЗД, невідкладну допомогу усіх категорій, ургентну вакцинацію проти правця, здати ургентні аналізи: крові, сечі (після консультації лікаря у відділенні) а також пройти експрес-тестування на розповсюдженні сезонні захворювання грип та ангіну.

Приймальне відділення екстреної невідкладної медичної допомоги Odrex працює і готове приймати пацієнтів цілодобово, сім днів на тиждень!