Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
Особистий кабінет

УЗД легенів в Медичному домі Odrex

Тепер в Медичному домі Odrex можна записатись на ультразвукову діагностику легенів.

Це дослідження буде корисне тим пацієнтам, у яких є підозра на вірусну пневмонію, включно з COVID-19, хто хоче проконтролювати процес одужання, дізнатись, наскільки ефективним було лікування, чи завершилась пневмонія і чи не розвинулись ускладнення.

Також УЗД легенів допоможе тим пацієнтам, хто неодноразово робив КТ протягом останнього року і хоче уникнути променевого навантаження.

УЗД легенів використовується, щоб оцінити стан плевральної порожнини, плеври, субплевральних відділів легень. Діагностику використовують в таких випадках:

  • коли є підозра на вірусну пневмонію;
  • коли потрібно простежити за динамікою одужання після COVID-19 та ряду інших захворювань, включаючи плеврит, двосторонню пневмонію;
  • коли застосовувати променеві методи діагностики (рентген, КТ) небажано — наприклад, вагітним та дітям;
  • коли необхідно простежити динаміку захворювання легенів у стаціонарних пацієнтів.

У чому перевага УЗД легенів?

  • Дослідження в рази доступніше, ніж комп’ютерна томографія.
  • Ультразвукове дослідження не шкідливе: воно використовує неіонізуюче випромінювання — це звукові хвилі, безпечні для організму.
  • Саме тому УЗД легенів не має протипоказань, і його можна проводити будь-яким пацієнтам, включно з вагітними, стільки разів, скільки буде потрібно.
  • УЗД легенів не вимагає підготовки, неінвазивне та абсолютно безболісне — пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту під час діагностики.

УЗД легенів дозволяє запідозрити пневмонію при COVID-19, яка розташована на глибині не більше, ніж 5-6 см, візуалізувати скупчення рідини в плевральній порожнині, зміни в легенях та плеврі при одужанні або оцінити, чи вдалось подолати хворобу до кінця.

У Медичному домі Odrex дослідження проводяться на ультразвукових системах експертного класу — Toshiba та Siemens, які дозволяють отримати оптимальне зображення та максимально достовірно провести діагностику.

Записатись на УЗД легенів можна за номером: +38 (048) 730-00-30. Діагностику проводять в багатопрофільній клініці на Розкидайлівській, 69/71, а також в Поліклініці всієї сім’ї в Чорноморську.