Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

У чому користь або шкода відвідування лазні для здоров’я людини? Консультує сімейний лікар Ганна Стогній

Багато людей люблять попаритись в лазні, або погріти кістки в сауні. Дехто влаштовує з цього щотижневий або щомісячний ритуал, на який запрошує родину, друзів, знайомих та сусідів. Перебування в лазні використовують для відновлення після серйозних фізичних навантажень, як метод боротьби із зайвою вагою, стресом, захворюваннями, тощо.

Відвідування лазні має як переваги, так протипоказання, знати про які повинен кожен. Про вплив лазні на організм людини журналістам Першого міського каналу розповіла сімейний лікар Медичного дому Odrex — Ганна Стогній.

Зокрема під час інтерв’ю Ганна Борисівна відповіла на такі питання:
• У чому користь відвідування лазні або сауни для здоров’я?
• Кому не можна відвідувати лазню або сауну?
• Чи можна вживати алкоголь під час відвідування лазні?
• Чи можна дітям відвідувати сауну або лазню?
• Як правильно гартувати організм?

Більш детально відповіді на ці питання дивіться у відео.

Попри те, що лазню використовують для профілактики численних захворювань, вона також здатна привести і до проблем зі здоров’ям. Перед тим, як відвідати лазню, важливо переконатись, що у вас немає протипоказань до такого проведення часу. Слід поставитись до цього з повною відповідальністю і проконсультуватись з вашим сімейним лікарем.

Записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex: https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/specialists/stognij-anna-borisovna/ або у операторів нашого кол-центру за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.