Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

У ритмі понеділка: консультації аритмолога за зниженою ціною

Ми за здорові починання: у грудні щопонеділка консультація аритмолога — за зниженою ціною 300 грн.

Коли показано консультацію аритмолога?

У випадках порушення серцевого ритму: коли серцебиття нерівномірне, надто швидке чи надто повільне, серце «зупинилось, віддихалось трохи і знову пішло». Аритмолог займається діагностикою та лікуванням цих порушень: під час прийому можна отримати консультативну допомогу, і, у разі потреби, програмацію електрокардіостимулятора.

Вартість консультації провідного спеціаліста, програмації електрокардіостимулятора, первинної програмації в решту днів — 650, 950 та 1500 грн відповідно. Щопонеділка грудня ці послуги можна отримати за зниженою ціною — 300 грн.

Хто проводить консультації?

Аритмолог Медичного дому Odrex — Олег Бохонко.

Олег Ігорович — лікар вищої категорії зі стажем у медицині 23 роки, член Європейської асоціації аритмологів (EHRA) та Європейської асоціації кардіоторакальних хірургів (EACTS). Доктор Бохонко проходив стажування у багатьох клініках країн Європи: Бельгії, Німеччини, Словаччини, Польщі. Спеціалізується на оперативних втручаннях у разі порушення ритму серця: саме його команда проводила перші кріоаблації, унікальні для України операції для пацієнтів з миготливою аритмією, про які ми розповідали раніше.

Записатись на консультацію можна за номером +380 (48) 730-00-30 або на сайті. Акція дійсна з 1.12.2018 до 31.12.2018 в Медичному домі Odrex за адресою: вул. Розкидайлівська 69/71.