Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
Особистий кабінет

«У ритмі понеділка» — консультація аритмолога за зниженою ціною 300 гривень

Почніть новий тиждень із турботи про своє здоров’я! Щопонеділка у лютому ви можете отримати консультативну допомогу провідного аритмолога, первинну та повторну програмацію кардіостимулятора за єдиною зниженою ціною – 300 гривень.

Аритмолог — спеціаліст, який займається діагностикою та лікуванням порушень ритму серця. Консультація аритмолога потрібна у випадку, якщо ви відчуваєте, що ваше серцебиття плутане, занадто швидке або занадто повільне, особливо, якщо це регулярно і так.

Олег Бохонко — аритмолог Медичного дому Odrex, серцево-судинний хірург вищої категорії, член Європейської асоціації аритмологів (EHRA), Європейської асоціації кардіоторакальних хірургів (EACTS).

Саме команда Олега Ігоровича провела унікальні для України операції для пацієнтів із миготливою аритмією — процедури кріоаблації.

Акція «У ритмі понеділка» покликана звернути увагу на ваше серце — адже чим раніше діагностувати порушення його ритму, тим ймовірніше можна уникнути ускладнень, серед яких серцева недостатність, виникнення тромбів та інсульт.

Саме у лютому у понеділок консультація аритмолога та програмації кардіостимуляторів — 300 гривень. У решту днів вартість консультації становить 650 гривень, а вартість програмації кардіостимулятора становить 950 гривень (повторна) та 1500 гривень (первинна).

Записатись на консультацію можна за номером +380 (48) 730-00-30 або на сайті.

Акція дійсна з 1.02.2019 до 31.02.2019 у Медичному домі Odrex за адресою: вул. Розкидайлівська 69/71.