Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Вакансії адміністраторів кол-центру Odrex в Южному

Друзі, ми оголошуємо набір адміністраторів кол-центру Медичного дому Odrex в місті Южне!

Оператор кол-центру — це фахівець, який допомагає дізнатись інформацію або записати пацієнта на консультацію та діагностику. Звертаючись до контактного центру Медичного дому Odrex, пацієнти отримують швидку і професійну допомогу щодня і цілодобово.

Оператор першим спілкується з пацієнтом, а крім телефонних дзвінків наш колл-центр обслуговує клієнтів в месенджерах та по електронній пошті.

Якщо ви активні, відповідальні, комунікабельні, пунктуальні та здатні швидко вчитися, — ми шукаємо саме вас.

Кожному працівнику ми гарантуємо: повний соціальний пакет, комфортні умови роботи, дружний колектив професіоналів та знижки 30% на медичні послуги.

Чекаємо вас у нашій команді професіоналів!

Дізнатись більше про вакансію або подати заявку ви можете за номером: +38 (050) 49-24-571 (Галина Оберемок) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00.

Сьогодні Медичний дім Odrex — це одна з найбільших приватних клінік України. Лікарі Odrex — фахівці з багаторічним стажем, визнані експерти, учасники міжнародних медичних конференцій а сама клініка створена з урахуванням успішного світового досвіду для надання професійної медичної допомоги дорослим та дітям. Технічне оснащення клініки та якість надання послуг Odrex немає аналогів на півдні України.