Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Вакансії сімейних лікарів та терапевтів в Медичному домі Odrex

Дорогі друзі, у зв’язку з розширенням ми проводимо набір сімейних лікарів та терапевтів для роботи з пацієнтами за програмою НСЗУ у Медичному домі Odrex на Розкидайлівській.

Odrex — це одна з найбільших приватних клінік України, що створена з урахуванням успішного світового досвіду для надання професійної медичної допомоги дорослим і дітям. Сьогодні Медичний дім Odrex — це багатопрофільна клініка на Розкидайлівській та Поліклініки всієї сім’ї в містах Чорноморськ, Южне, селищі Котовського та ж/м Райдужний.

Медичний дім Odrex уклав угоду та вже не перший рік плідно працює з Національною службою здоров’я України. В Odrex можна укласти декларацію, самостійно обравши лікаря, не прив’язуюсь до місця проживання чи реєстрації.

Ми віримо в те, що без довіри до лікаря та медичного бренду неможливо забезпечити ефективний процес лікування. Всі процеси, ціни на процедури та діагностику в Odrex прозорі, кожен співробітник оформлений офіційно, а податки сплачені в повній мірі.

Лікарі Медичного дому Odrex — це спеціалісти з багатолітнім досвідом, визнані експерти, учасники міжнародних медичних конференцій. Якщо ви мрієте приєднатись до команди Odrex — ми чекаємо саме на вас!

Дізнатись більше про вакансію або подати заявку ви можете з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00 за номерами +38 (050) 418-45-52 (дзвінки, Viber, Telegram) та +38 (050) 405-67-73 (лише дзвінки).