Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Вакцинація від грипу в Медичному домі Odrex

Сезонна епідемія вірусу грипу вибухає щороку. Грип — це гостре, тяжке захворювання, викликане вірусною інфекцією. Він вражає верхні дихальні шляхи, трахею, бронхи, інколи — легені. При цьому основний та справді ефективний метод профілактики грипу — це вакцинація.

Саме зараз у вас є можливість вакцинуватись за зниженою ціною в Медичному домі Odrex на Розкидайлівській та Поліклініках всієї сім’ї в Райдужному, на Сахарова та містах Южне і Чорноморськ.

Незважаючи на те, що минулого року активність грипу була дуже низькою, експерти стурбовані, що сезон грипу 2021-2022 буде складнішим. Вже зараз лікарі фіксують в Одесі підвищену циркуляцію вірусу грипу типу А, а після нового року очікується спалах вірусу грипу типу В. За один сезон можна двічі хворіти різними типами грипу — А та В.

У групі ризику грипу перебувають люди похилого віку, діти, вагітні, а також пацієнти з хронічними захворюваннями. Основними симптомами грипу є підвищення температури тіла до 39°С і вище, ломота в м’язах та суглобах, головний біль, закладений ніс.

З початком пандемії COVID-19 питання вакцинації від грипу стало більш актуальним, оскільки існує ймовірність коінфекції грипу та SARS-CoV-2, що призводить до більш тяжкого перебігу захворювання та підвищеного ризику смерті.

Згідно з останніх рекомендацій МОЗ України інактивовану вакцину проти грипу та вакцину проти COVID-19 можна вводити одночасно у різні кінцівки або з будь-яким часовим проміжком. Вакцинація збільшує шанс уникнути ускладнень та пневмоній, витримати які під силу не кожному організму.

В Медичному домі Odrex, вакцинацію від грипу проводять препаратом «Ваксигрип Тетра» (виробництва Санофі Пастер С.А., Франція), записатись на вакцинацію ви можете у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.