Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги: цілодобова допомога з будь-яких питань

Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги, або приймальне відділення, — перший крок при гострих та екстрених станах. Роздумувати, коли погано, часу немає — потрібно звертатись у місце, якому ви довіряєте. Тому ми працюємо 24/7 та готові надати допомогу з будь-яких медичних питань.

Як та при яких станах звертатись?

Звернутись до відділення невідкладної допомоги можна самостійно або за Швидкою допомогою, як міською, так і Odrex. На місці вас зустрінуть лікарі відділення, які можуть надати необхідну екстрену медичну допомогу, а за необхідністю — організувати необхідну діагностику або госпіталізацію.

Обмежень серед станів, з якими можна звернутись до відділення, немає. Це може бути травма, захворювання або стани, що виникли раптово чи загострились. Звичайно, у ситуаціях, які загрожують життю — відтерміновувати допомогу не можна.

Нагадаємо, що в Медичному домі Odrex розділені потоки пацієнтів, тому ті хто мають симптоми респіраторних захворювань, звертаються до спеціалізованого приймального відділення.

Хто може допомогти?

Серед чергових лікарів, крім лікарів відділення, в Odrex є:
терапевт,
хірург,
лікар відділення інтенсивної терапії,
лікар відділення респіраторних захворювань,
педіатр,
ортопед-травматолог.

Якщо стан пацієнта потребує допомоги іншого спеціаліста, викликають ургентного лікаря. Це може бути:
гінеколог,
уролог,
невролог,
отоларинголог,
нейрохірург,
рентгенендоваскулярний хірург,
судинний хірург,
щелепно-лицьовий хірург.

Якщо спеціалізована допомога потрібна маленьким пацієнтам Odrex, примчаться й дитячі спеціалісти: ортопед-травматолог, анестезіолог, хірург.

Аби лікар не працював навпомацки, цілодобово доступна найнеобхідніша діагностика: лабораторна діагностика, УЗД, комп’ютерна томографія, рентген та ЕКГ.

Пам’ятайте, що час — важливий ресурс, коли мова йде про невідкладні стани. Особливо, якщо це інфаркт, інсульт, гіпертонічний криз, крововтрата, гострий біль чи травми різної тяжкості.

Викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного або за номером +38 (048) 752-9000 зі стаціонарного телефону.