Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Відділення респіраторних захворювань Odrex

Ми відкриваємо відділення для лікування пацієнтів з COVID-19: стаціонар та інтенсивну терапію.

Медицина — та сфера, де потрібно бути готовим до будь-чого. За дуже короткий термін ми перебудували відділення, повністю його ізолювали, перепрофілювали персонал, створили власний протокол на основі міжнародних рекомендацій та гайдлайнів, забезпечили наш колектив засобами індивідуального захисту. Тому що це правильно — і може допомогти людям.

Інші відділення продовжують працювати в своему стандартному режимі. А от як саме буде працювати відділення респіраторних захворювань:

• Повністю ізольоване відділення. Маршрут пацієнтів, пересування персоналу, транспортування витратних матеріалів, харчування, подача кисню, утилізація відходів — повністю ізолювати ці потоки було наший найпершим і найпріоритетнішим завданням. Так лікування у відділенні буде максимально безпечним і комфортним для пацієнтів та персоналу.

• Терапевтичний стаціонар. Ті пацієнти, у кого захворювання протікає важко, потребують стаціонарного лікування. Нове відділення вміщує до 26 пацієнтів, за якими будуть закріплені лікарі, середній та молодший медичний персонал. Команда здійснюватиме інфекційний контроль та підтримуючу терапію, а за необхідністю — буде дистанційно консультуватися з вузькими спеціалістами. В розпорядженні кожного пацієнта — моніторинг стану, окрема система подачі кисню, функціональне ліжко з можливістю зміни положень, кнопка виклику медсестри, телевізор, доступ до WiFi та санвузол.

• Інтенсивна терапія. Пацієнти з найважчим перебігом та ускладненнями госпіталізуються до інтенсивної терапії, де за ними доглядатимуть анестезіологи. Загалом проходити інтенсивну терапію можуть 10 пацієнтів одночасно. Наші фахівці мають великий досвід роботи штучної вентиляції легень та складної фармакотерапії. Ми максимально забезпечили відділення технічно, готові працювати безперебійно — для цього навіть маємо власну кисневу станцію.

Дорогі друзі! Більшість випадків COVID-19 не потребують стаціонарного лікування — достатньо бути на зв’язку із своїм сімейним лікарем, виконувати його рекомендації та самоізолюватися вдома. Госпіталізація до стаціонару знадобиться лише невеликому проценту захворілих.