Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Відкриття нового відділення ортопедії та травматології Odrex

Нове відділення ортопедії та травматології вже повністю функціонує і в день відкриття ми зустріли пацієнтів, які вже пройшли частину свого лікування, прийшли на черговий огляд та поділилися своїми враженнями.

Один із таких пацієнтів — 20-річний Адам Абдуразаков, який вже понад 12 років займається греко-римською боротьбою. На одному з тренувань спортсмен отримав серйозну травму, що виявилася розривом хрестоподібних зв’язок. Команда ортопедів-травматологів провели операцію, а на наступний день пацієнта вже виписали. Зараз спортсмена чекає період реабілітації, а через півроку Адам зможе повернутися до тренувань.

Можливості нового відділення дозволяють надавати комплексну допомогу пацієнтам набагато швидше, що і впливає на період реабілітації та відновлення. Збільшена та посилена команда працює цілодобово, аби позбавити пацієнтів болю, дискомфорту і надати можливість використовувати весь можливий спектр рухів.

Більше про відділення ортопедії та травматології Odrex у нашому відео розповість його завідувач Костянтин Палагнюк та медичний директор Дмитро Гавриченко. Про послуги, виконувані процедури та причини звернення до ортопеда травматолога читайте на нашому сайті: https://odrex.ua/ua/department/traumatology/

Записатися на консультацію ортопеда-травматолога можна за номером +38 (048) 730-00-30 або на сайті https://odrex.ua/