Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
Особистий кабінет

Відкриття Поліклініки всієї сім’ї Odrex на Сахарова

Медичний дім Odrex постійно розвивається та збільшується, так, сьогодні пройшло довгоочікуване відкриття Поліклініки всієї сім’ї Odrex на Сахарова!

На честь відкриття з 13 вересня до 31 жовтня 2021 на послуги поліклініки діє знижка 15%*.

На відкриття завітали голова Фонтанської сільської ради Крупиця Наталія Григорівна, депутат Одеської обласної ради Хачатрян Князь Аршалуйсович, директор санаторію Куяльник Погосян Араїк Самвелович та багато інших гостей.

Після урочистого перерізання стрічки усі присутні мали змогу пройти екскурсію новою Поліклінікою та поставити питання керівництву. Діти прийняли участь у розважальній програмі з доктором Пилюлькою, а дорослі отримали сертифікати зі знижками та бонусами на послуги нової Поліклініки.

Завідувачка новою Поліклінікою всієї сім’ї — сімейний лікар Осадчук Алла Михайлівна.

Поліклініка для всієї сім’ї — це особливий формат, де базові медичні послуги, консультації та діагностичні процедури можуть отримати пацієнти будь-якого віку: діти, мами і тата, бабусі і дідусі.

В новій Поліклініці, крім консультації сімейного лікаря ви можете записатись на консультацію: педіатра, алерголога, кардіолога, ендокринолога, кардіохірурга, судинного хірурга, гінеколога, уролога, дерматолога, гастроентеролога, отоларинголога та дитячого хірурга.

Також в Поліклініці Odrex на Сахарова працює кабінет забору аналізів, УЗД та денний стаціонар, а кожен бажаючий може укласти декларацію з сімейним лікарем за програмою НСЗУ.

* Акція діє з 13.09.2021 по 31.10.2021 за адресою: вулиця Академіка Сахарова, 1б.

Записатись на консультацію та діагностику в Поліклініці всієї сім’ї Odrex ви можете за номером +38 (048) 730-00-30, або за формою на сайті.