Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Відтепер кардіомоніторинг буде ще зручніше: новий Mawi Biosensor Patch

Маленький, непомітний та точний — так легко можна описати новий Mawi Biosensor Patch — холтерівський ЕКГ-моніторинг, який тепер можна встановити у Медичному домі Odrex. На цьому переваги не закінчуються: патч одноразовий, його можна самостійно зняти, а термін моніторування більший, на відміну від звичного холтеру. Це значно розширює діагностичну інформацію для спеціаліста, при цьому зменшує кількість візитів до лікаря.

Кому потрібен такий пристрій?

Для добового кардіомоніторинга (Холтера) потрібні певні показання. Здебільшого його проходять:

  • пацієнти зі схильністю або підозрою на серцево-судинне захворювання,
  • пацієнти, у кого встановлений діагноз захворювання серця або судин,
  • пацієнти, хто переніс операцію на серці,
  • спортсмени, що готуються до великих змагань,
  • всі, хто постійно отримує кардіологічне навантаження та хоче бути впевненим в своєму здоров’ї.

Цей пристрій — одноразовий нагрудний пластир або патч, функції якого не відрізняються від звичного Холтеру. Перевага — в зручності для пацієнта, яка не заважає точності. Mawi Biosensor Patch аналізує частоту серцевих скорочень, дозволяє отримати точну картину нападів стенокардії та аритмії, але при цьому не заважає займатись звичними справами. Під час холтерівського моніторингу з цим патчем можна продовжувати тренуватись та не зупиняти статеве життя.

Для людей із серцево-судинними захворюваннями — це просто знахідка, тому що ризик виникнення похибки — мінімальній. А використання патчу в цілях профілактики дозволяє запобігти ускладненням.

Як працює система?

Необхідність холтерівського моніторування встановлює кардіолог. Термін діагностики — 5 діб, а встановлення патчу займає до 20 хвилин.

Зняти одноразовий пристрій можна самостійно, так само легко як зняти пластир. Але, якщо є певні побоювання — вам допоможуть у Медичному домі Odrex.

Лікар отримує всю необхідну інформацію з патчу, де є аналіз даних. За їхніми результатами надає інтерпретацію та необхідні рекомендації.

Нагадуємо, коли варто звернутись до кардіолога:

  • вам понад 45 років,
  • є схильність до виникнення серцево-судинних захворювань,
  • професійно займаєтесь спортом та отримуєте великі навантаження,
  • у вас був інфаркт чи інсульт,
  • у вас встановлений діагноз та потрібна планова діагностика.

Якщо вам цікаво, на що здатне ваше серце, в Odrex створений Кардіо CHECK-UP — поглиблена програма діагностики серцево-судинної системи. Детальніше про те, що входить в чекап.

Більше про кардіологію в Медичному домі Odrex.

Записатись на консультацію та діагностику в Odrex ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.