Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Висококласні апарати штучної вентиляції легенів HAMILTON-C6 в Odrex

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії поповнення — п’ять висококласних апаратів штучної вентиляції легенів HAMILTON-C6!

Безумовно, апарати ШВЛ можуть бути дуже різними. Але нам важливо працювати з апаратами експертного класу: в складі апарату повинен бути комп’ютер, що аналізує стан легенів, оцінює дихальну динаміку і фізіологію легень, підбирає режим для кожного пацієнта. Ці апарати — саме такі: автоматично адаптуються до зміни стану легень завдяки спеціальному режиму. Він безперервно стежить за механікою зовнішнього дихання і дихальними зусиллями пацієнта, відповідно регулює частоту дихання, дихальний об’єм і час вдиху.

 

Крім того, в наших апаратів є і абсолютно новий режим, здатний здивувати — INTELLiVENT-ASV. Він сам аналізує показники оксигенації і концентрації вуглекислого газу в кінці видиху, активності і механіки зовнішнього дихання, підтримує в цільовому діапазоні і контролює їх. «Інтелектуальний» режим скорочує час вентиляції: пацієнт набагато швидше відлучається від апарату ШВЛ.

Апарати ШВЛ Hamilton — безпечні і високотехнологічні, використовуються в НАТО і більш, ніж в 100 різних країнах. Зі свого боку, ми постійно розширюємо і навчаємо команду реаніматологів, щоб справлятися з найважчими випадками.

Сьогодні в клініці працюють два блоки інтенсивної терапії — один з них спеціально ізольований для пацієнтів з COVID-19. Дізнатись більше або записатися на прийом ви можете на нашому сайті, через мобільний додаток або за телефоном +38 (048) 730-00-30.