Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Вітаємо з днем хірурга!

Кожну третю суботу вересня в усьому світі відзначається професійне свято хірургів. Професія хірурга вимагає не лише знань та мужності, наполегливості, рішучості, а й твердої руки.

Лікарям, що працюють в цій сфері медицини, під силу зробити часом неможливе. Хірурги стоять на сторожі людського життя і у цьому щоденному служінні вони часто не мають відпочинку. В цей день ми вітаємо хірургів з професійним святом та бажаємо здоров’я, позитивних емоцій, вдалих операцій та вдячних пацієнтів!

Серед хірургів Odrex є судинні хірурги, гінекологи, урологи, баріатричні хірурги, кардіохірурги, нейрохірурги, ортопеди-травматологи, онкологи, хірурги голови та шиї, проктологи, рентгеноендоваскулярні хірурги, торакальні хірурги, отоларингологи, офтальмологи, пластичні хірурги, мамологи, дитячі хірурги, ендоскопісти та хірурги загального профілю.

Більшість операцій наші хірурги виконують лапароскопічно, технічне оснащення відповідає найвищим стандартам сучасної медицини, а ургентну допомогу можна отримати в будь-який час і день.

Записатись на консультацію хірурга ви можете за номером +38 (048) 730-00-30 або за формою на сайті.