Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Вітаємо нейрохірургів з професійним святом!

155 років тому народився Гарві Кушинг – американський лікар, який докорінно змінив розвиток медицини в світі. Геніального медика зараз називають батьком сучасної нейрохірургії, а в день його народження – 8 квітня – щорічно відзначають День нейрохірурга.

Що таке сучасна нейрохірургія? Це оперативне лікування хвороб хребта, головного та спинного мозку з мінімальним втручанням, але максимальним ефектом. І хоча сьогодні операції виконуються за допомогою технологій, нейрохірургія все ще асоціюється із високими ризиками. Але ми постійно вдосконалюємось, аби нейрохірургічна допомога ставала безпечніше та ефективніше.

Ділимось досягненнями нейрохірургів Медичного дому за цей рік:

  • Грижі хребта почали оперувати без розрізів, а лише через кілька проколів – такий метод називається «біпортальна дискектомія». Завдяки малоінвазивності втручання післяопераційний період проходить легше, а реабілітація – швидше.
  • Аневризми головного мозку тепер оперуємо не лише відкритим методом, але й ендоваскулярно – це, по-перше, швидше, а по-друге, має менше ризиків післяопераційних ускладнень.
  • Виконуємо втручання широкого спектру дітям. За потреби долучаємо запрошеного спеціаліста – нейрохірурга, кандидата медичних наук Андрія Обливача.
  • Дитяча нейрохірургія, як і доросла, тепер доступна 24/7. Ургентує дитячий нейрохірург вищої категорії В’ячеслав Дабіжа.

Вітаємо нейрохірургів Медичного дому та колег із професійним святом. Зичимо вам натхнення та наснаги!

Детальніше про нейрохірургію в Медичному домі.

Записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.