Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Врятоване серце. Історія пацієнтки, яка перенесла інфаркт

Катерина Петрівна дочитує книгу Ліни Костенко та готується їхати додому – їй залишилось зробити кілька досліджень після стентування, і можна виписуватись. Цього разу пацієнтці робили планову ендоваскулярну операцію, але буквально кілька місяців тому вона потрапила до Приймального відділеня з гострим інфарктом. Розповідаємо історію Катерини Петрівни, яка довірила своє серце Odrex.

«24 лютого у мене стався напад. Я була недалеко від дому, зателефонувала сину. Поряд була аптека, мені там допомогли, викликали швидку. Лікарі привезли мене в Odrex і одразу прооперували. Вважаю, що тут мені врятували життя», – ділиться пацієнтка.

У Катерини Петрівни був важкий трансмуральний інфаркт задньої стінки лівого шлуночка. На той момент, коли її привезли, напад тривав вже 3 години. Але операцію провели вчасно, тож його розвиток вдалось зупинити. Оскільки Медичний дім законтрактований з НСЗУ за напрямком лікування гострих інфарктів, Катерина Петрівна отримала допомогу безоплатно. За тиждень жінку виписали, але попередили, що їй варто також готуватись до планової хірургії, бо має проблеми ще з однією з артерій.

«Крім тромбозу інфаркт-залежної правої коронарної артерії ми побачили, що в передній низхідній артерії є два звуження підряд по 70%. Ця критична бляшка лімітувала кровоток, при її зрості пацієнтка могла отримати повторний інфаркт. Тож необхідна була планова хірургія, і от вчора ми її провели», – пояснює ендоваскулярний хірург Костянтин Хацько.

Стентування Катерині Петрівні зробили за рахунок міської програми «Здоров’я» – на цей раз їй теж не довелось доплачувати.

«Я була здивована, коли мені зателефонували і запропонували прооперувати ту проблемну артерію. Я приїхала, мені все зробили. Мене тут всі пам’ятають. Стентування пройшло добре. На весь процес я дивилась як у кіно – в операційній є екран. Лікар мені все пояснював».

Стентування артерії провели під місцевою анестезією через маленький прокол на руці.

«У нас є можливість проводити технічно складні втручання на артеріях серця без загального наркозу, без зупинки кровообігу, без розрізів. Для пацієнтів наші операції проходять, можна сказати, майже непомітно», – резюмує Костянтин Миколайович.

«В мене просто немає слів, щоб висловити свої враження від колективу та лікарні. Відчувається, що це не напускне ставлення, а що тут так заведено. Дуже приємно те, що багато молоді, і вони одне одного підтримують. І всі процедури, кардіограма, УЗД, КТ, ліки – все безоплатно! Я дуже вдячна своїм лікарям Хацьку Костянтину Миколайовичу та Кузнєцовій Тетяні Вікторівні».

Катерині Петрівні дали рекомендації щодо подальшого амбулаторного лікування та порадили регулярно обстежуватись у кардіолога.

Записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті  або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.