Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Все про ультразвукове дослідження дітям. Розповідає завідувачка відділення УЗД Анастасія Пустовалова

УЗД – метод візуалізації в дитячому віці, який, по-перше, безпечний, оскільки апарат не має іонізуючого випромінювання, по-друге, інформативний. Все, що треба знати про УЗД для малюків, розповідає завідувачка відділення УЗД Анастасія Пустовалова.

УЗД для дітей до року

  • Нейросонографія – це метод діагностики головного мозку. Особливості черепа немовлят дозволяють оцінити структури мозку, його розвиток, кровотік, наявність чи відсутність підвищеного внутрішньочерепного тиску.
  • УЗД кульшових суглобів. Проводиться для діагностики дисплазії кульшового суглобу, коли головка стегнової кістки недостатньо занурена в вертлужну впадину.
  • УЗД серця. Таке дослідження у малюків до року має свої особливості, оскільки в нормі, залежно від віку, можуть працювати ті фетальні отвори, які не зустрічаються у старшому віці. Ще одна відмінність – камери маленького серця мають дещо інші пропорції. В перший рік життя ехокардіоскопію необхідно проводити всім малюкам.
  • УЗД черевної порожнини поєднує огляд печінки, жовчного, підшлункової залози, селезінки, нирок, наднирників та сечового міхура. Воно спрямоване на виявлення вроджених вад, а також специфічної патології, яка притаманна саме першому року життя.

УЗД для підлітків

У цьому віці актуальні УЗД статевих органів та щитоподібної залози. І само собою, УЗД органів черевної порожнини. А навантаження при навчанні часто призводять до головного болю та необхідності робити дитині УЗД дослідження судин голови та шиї.

Особливості УЗД в Odrex

В Odrex можливе проведення УЗД під час сну, під час годування, на руках у батьків, у формі гри.

Ми подбали про комфортну температуру в кабінетах, теплі руки та теплий гель. Також ми коментуємо процес – крім того, що це пізнавально для дитини, це дає їй відчуття контролю над ситуацією, а відтак і відчуття спокою.

Що робити, якщо дитина боїться йти до лікаря?

Розкажіть дитині, на що їй чекати: як триватиме процедура, для чого вона потрібна, які відчуття будуть. Дозвольте їй поставити вам питання, які її турбують. Якщо не знаєте відповідь – запропонуйте разом дізнатись у лікаря. Така розмова – запорука вашого спокою на прийомі.

Записатись на діагностику ви можете за допомогою додатку, через форму на сайті або в операторів кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.