Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Всесвітній день анестезії 2022

Анестезіологи доглядають пацієнтів у найбільш вразливі періоди їхнього життя.

Сьогодні — Всесвітній день анестезії #WAD2022. У 1846 розпочалась ера анестезії, перша публічна демонстрація використання газу для приспання пацієнта призвела до буму інвазивних медичних процедур і процвітання хірургії. А 180 років потому ми безмежно вдячні тим, хто обрав цю сферу, і вітаємо наших анестезіологів та анестезистів.
Анестезіологи останніми говорять із пацієнтом перед операцією, і першими — після. Вони як ніхто знають цінність вітання й були свідком багатьох привітів, коли пацієнти виходять з анестезії, завершивши один важливий етап свого медичного шляху.

Для того щоби хірург міг ефективно й безпечно здійснити маніпуляції, й після цього не виникало негативних явищ та не залишалося неприємних відчуттів, потрібні п’ять «З» сучасної анестезіології: Заспокоєння, Знеболювання, Знерухомлення, Занурення та Забуття. Тому робота анестезіолога дуже строката і включає багато функцій, починаючи з доставки правильних ліків потрібному пацієнту в правильному дозуванні та в правильний час, з використанням правильного підходу.

Темою цьогорічного #WorldAnaesthesiaDay стала безпека ліків в анестезіології #MedSafe, яка в більшому ступені залежить від вище описаних дій анестезіолога. Безпека пацієнта — це фундамент нашої роботи, тож ми в Odrex докладаємо багато зусиль, щоби робити це якнайкраще, і постійно навчаємось новому.

Пацієнти будь-якого віку частенько розглядають анестезіолога як ворожу силу, адже він останнім із лікарів звертається до них перед тим, як вони непритомніють. Довіряйте своємо анестезіологу, адже він тут заради вас, і з радістю доступно пояснить будь-що, що викликає турбування.

Їхня робота буває ох якою нелегкою, їхні знання зараз як ніколи гостроактуальні, але сфера анестезіології має свою грацію та свою вагу. Вітаємо всіх анестезіологів та анестезистів і заохочуємо вас долучитись за посиланням!