Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Всесвітній день боротьби з діабетом та день ендокринолога 2022

Кожні кілька років Всесвітній день боротьби з діабетом проходить під новою темою. У 2022 це доступ до медичної допомоги. Мільйони людей із діабетом у всьому світі не мають доступу до лікування діабету, і, на жаль, ця проблема ,безпосередньо стосується українців, які через війну не мають повноцінного доступу до інсуліну та спеціалізованої допомоги.

Всесвітній день боротьби з діабетом та день ендокринолога відзначають 14 листопада, у день народження сера Фредеріка Бантинга, канадського лікаря та фізіолога, одного з відкривачів гормону інсуліну. Саме завдяки відкриттю Бантінга та його колег у пацієнтів уперше з’явилася надія на тривале, повноцінне життя, вони перестали помирати безпосередньо від цукрового діабету. А успіхи діабетологів останніх десятиліть — привід з оптимізмом дивитись на розв’язання проблем, які спричиняють діабет.

100 років, 9 місяців, 22 дні тому Леонард Томпсон отримав першу успішну ін’єкцію інсуліну. Відтоді сучасне лікування та контроль цукрового діабету дають змогу пацієнтам жити без обмежень, але проблема зростаючої кількості хворих вимагає уваги.

Щоби запобігти розвитку діабету другого типу, варто, як мінімум, стежити за способом життя: зберігати здорову вагу, бути фізично активним, обдумано харчуватися, уникати куріння.

Цукровий діабет 1 типу може розвинутися в людей із подібним сімейним анамнезом, але він також розвивається в людей без сімейної історії діабету. У будь-якому випадку люди, у яких розвивається діабет, мають один або кілька генів, які роблять їх сприйнятливими до захворювання. Фактори довкілля та вплив певних вірусів також можуть спричиняти аутоімунну відповідь.

В Odrex працює досвідчена команда ендокринологів, які ведуть прийом у багатопрофільному центрі на Розкидайлівській, Поліклініках на Сахарова та в Чорноморську. Вітаємо з професійним святом ендокринологів Вероніку Непораду, Світлану Костецьку, Лілію Руських, Ольгу Грекову та Ганну Чернявську!

Головне в контролі діабету будь-якого типу — вчасне звернення та грамотний нагляд лікаря. Також у Медичному домі проводять баріатричні операції для пацієнтів із метаболічними розладами або ожирінням, які допомагають узяти діабет під контроль та навіть забути про нього.

Нагадуємо, що записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/ або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.