Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Всесвітній день серця 2022

Сьогодні ми святкуємо Всесвітній день серця. В цей день в усьому світі проводять заходи, на яких висвітлюють питання діагностики, лікування та профілактики серцево-судинних захворювань.

Завдяки Збройним силам України, сьогодні наші серця б’ються в одному ритмі, наближаючи таку бажану перемогу.

А Всесвітня федерація серця наголошує, що ця дата — чудовий привід для кожного зупинитись та подумати, як найкраще використовувати серце для людства, природи та себе, адже:

  • Понад 75% смертей від серцево-судинних захворювань припадає на країни з низьким і середнім рівнем доходу, але ця проблема може бути актуальною і для розвинених країн. Тому, беручи участь у глобальних подіях, таких, як Всесвітній день серця, ми поширюємо обізнаність та допомагаємо змінювати життя всього людства.
  • 25% усіх смертей від серцево-судинних захворювань викликані забрудненням повітря, водночас щорічна смертність становить 7 мільйонів людей. Кожен з нас може зробити внесок у зменшення цієї статистики та оздоровлення планети. І будь, то перехід на ходьбу чи їзду на велосипеді замість подорожі на автомобілі, чи підтримка законодавства про чисте повітря — кожен крок важливий!
  • Психологічний стрес може подвоїти ризик серцевого нападу. Фізичні вправи, медіація та якісний сон допомагають знизити рівень стресу. Протистоячи шкідливим шкідливим звичкам, спричиненим стресом, ми можемо максимізувати здоров’я нашого серця.

Серце — це неймовірний орган, який можна почути та відчути. Це перша й остання ознака життя. Це одна з небагатьох речей, яка здатна об’єднати всіх нас, як людей.

Бажаємо вам здоров’я і нагадуємо, що у Клініці Серця Odrex використовуються передові технології діагностики та лікування серцево-судинних захворювань. Ми забезпечуємо замкнутий цикл медичного супроводу — від консультацій та діагностики до післяопераційного супроводу та спостереження.

Крім того, лікування інфаркту в Odrex є безкоштовним для пацієнтів, тому що ми законтрактовані за цими напрямками з Національною службою здоров’я України. Держава сплачує пакет послуг, що необхідні пацієнтові з гострим коронарним синдромом: коронарну ангіографію, лабораторні дослідження, стентування, цілодобовий моніторинг і стаціонарне лікування у гострому періоді.

Дізнатись детально про Клініку Серця Odrex ви можете на нашому сайті.

Записатись на консультацію та діагностику ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.