Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Всесвітній день сну. Консультує Олександра Шмуратко-Юрченко

Сьогодні люди дуже часто скаржаться на втому, недостатню продуктивність та неможливість сконцентрувати свою увагу. Всьому виною — хронічне недосипання.

Сон — це природний процес організму, під час якого мозкова активність знижується. Під час сну в організмі починають вироблятись гормони, що сприяють здоровій та повноцінної життєдіяльності людини. Саме тому здоровий сон фізіологічно необхідний усім нам і є важливою умовою для фізичного та духовного здоров’я.

У Всесвітній день сну про дуже важливий і необхідний процес в нашому житті з журналістами Першого міського каналу говорила сімейний лікар Медичного дому Odrex — Олександра Шмуратко-Юрченко.

Зокрема, Олександра Вікторівна відповіла на такі питання:
• Скільки потрібно спати, щоб бути здоровим?
• Коли потрібно засинати, щоб прокинутись вранці бадьорим?
• Чи можна перед засинанням їсти, займатись фітнесом, працювати?
• Чи можна користуватись снодійними препаратами в разі порушень сну?
• Чи допоможе нормалізувати цикли сну мелатонін?

Детальніше відповіді на ці та інші питання дивіться відео сюжеті.

Записатись на консультацію до Олександри Шмуратко-Юрченко ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/specialists/shmuratko-yurchenko-aleksandra-viktorovna/ або за номером +38 (048) 730-00-30.

З Олександрою Вікторівною ви можете укласти декларацію за програмою НСЗУ, для цього ви можете звернутись до відділу продажу за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71. Детальніше про те, як укласти декларацію, читайте на сайті: https://odrex.ua/department/nszu/