Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
Особистий кабінет

Всесвітній день травматолога. Відгук пацієнтки Odrex — Олени Ігорівни

Щорічно, 20 травня, у світі відзначають День травматолога. Робота, у лікарів цієї спеціальності, досить різнопланова та потребує як ювелірної делікатності, так і значної сили.

Двох однакових пацієнтів, як загалом у медицині, так і у відділенні ортопедії та травматології Odrex, не буває. Але кожного тут зустрічає кваліфікований персонал, маршрут налагоджений, догляд турботливий та ефективний. Про це можна почути у нашому новому відео зі слів пацієнтки — Олени Ігорівни.

Випадкове падіння призвело до закритого багатоуламкового перелому лівої плечової кістки зі зміщенням. У перекладі на звичайну мову означає нестерпний біль, зміна вигляду руки та неможливість нею поворушити. Одразу поїхали до Приймального відділення Odrex, де швидко перейшли до дій. В операційній протягом кількох годин з уламків створювали ціле, що дозволило відновити функціональність руки. За місяць після такої травми Олена Ігорівна спокійно могла працювати, робити необхідні рухи та повернутись за кермо. Більше деталей розповість пацієнтка та ортопеди-травматологи Odrex: Руслан Велієв та Акраман Межиєв.

Звичайно, не забудемо привітати всю команду ортопедів-травматологів Odrex, які цілодобово надають допомогу дорослим та дітям, використовують сучасні методики та дають змогу швидко повернутись до звичного життя. Нехай ваші кістки будуть міцніші за сталь, а серце — все ж так наповнене бажанням рухатись далі у своїй роботі.

Більше про відділення ортопедії та травматології Odrex.

Технічне оснащення та кадровий потенціал дозволяє вирішувати питання будь-яких патологій опорно-рухового апарату та захворюваннями кістково-суглобової системи.

Записатись на консультацію ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.