Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Всесвітній день серця. Мистецтво лікування

Мистецтво лікування – це те, що наповнює кожен наш день. У Всесвітній день серця ми відзначаємо це мистецтво, знання та технології, що допомагають у боротьбі з серцево-судинними захворюваннями.

Серцево-судинні захворювання щорічно забирають 17,9 мільйонів життів, але сьогодні, у World Heart Day, ми хочемо нагадати, що в наших силах це змінити: контролюючи фактори ризику та вчасно звертаючись за допомогою. Ми вкладаємо все натхнення, впертість та вміння в те, щоб зберігати серця здоровими. А в найважчі моменти в житті, такі, як хвороба близької людини, рятує хірургічне мистецтво.

Ангіограф — прилад, що з найбільшою точністю може показати, що у людини на серці. Дослідити всі судини, що наповнюють його кров’ю, візуалізувати електричну енергію, що змушує його битись, допомогти хірургові поставити стент, замінити клапан, — і врятувати серце. Рухи та оберти ангіографу можна порівняти із танцем прими на сцені театру — і для нас це не просто машина, це мистецтво.

Бережіть серця один одного, а Клініка Серця Odrex буде поруч.

#UseHeart #WorldHeartDay

Записатись на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму для запису на сайті https://odrex.ua/ Швидку допомогу можна викликати за номером +38 (048) 752-9000 або 9000 з будь-якого мобільного.