Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Всесвітній день сімейного лікаря

Сьогодні сімейний лікар необхідний кожному. Він — друг сім’ї, помічник та підтримка у складних ситуаціях. Саме він допоможе підібрати правильне лікування, обере необхідно спеціаліста та допоможе вам впоратися зі хворобою чи поганим самопочуттям. Відношення між лікарем та пацієнтом будуються на довірі.

19 травня ми відмічаємо Всесвітній день сімейного лікаря. Це свято було започатковане у 2011 Всесвітньою організацією сімейних лікарів (World organisation of family doctors — WONCA), до якої входить і Україна. Ця ініціатива дуже важлива, оскільки дає можливість підкреслити вагомий внесок спеціалістів первинної ланки в охорону здоров’я в усьому світі.

Вітаємо колектив напрямку сімейної медицини Odrex з професійним святом.
Дякуємо за кропітку працю, за турботу та знання, які ви щоденно віддаєте пацієнтам, що потребують допомоги! Бажаємо вам здоров’я, професійної витримки, щасливих і головне здорових пацієнтів.

У випадках, коли виникає потреба в медичній допомозі, насамперед ми звертаємось до сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Лікарі загального профілю перші, хто контактує з хворим, знає особливості його організму, хронічні захворювання та може порадити пацієнту, в якому напрямку треба проводити лікування.

Лікар первинки — це фахівець широкого профілю, який надає допомогу членам родини будь-якого віку та статі. Сімейні лікарі першими стають на боротьбу з упередженим ставленням до лікування, промотують здоровий та активний спосіб життя і пропагандують вакцинацію. Один лікар може стежити за станом здоров’я усіх членів родини. Він враховує особливості родини, історії хвороб, спадковість, спосіб життя — і таким чином дає точніші, персональні поради.

Вже понад 29 мільйонів українців обрали свого сімейного лікаря, який не лише дає направлення до вузькопрофільних спеціалістів, а займається:
• спостереженням за загальним станом здоров’я,
• встановленням діагнозу,
• лікуванням частих хвороб, яке не потребує втручання інших спеціалістів,
• плановими оглядами немовлят,
• проведенням вакцинації за календарем щеплень,
• веденням пацієнтів з хронічними захворюваннями,
• виписуванням рецептів на необхідні ліки,
• видачею довідок, листків непрацездатності, направлень,
• наданням послуги паліативної допомоги.

В Медичному домі Odrex працюють досвідчені сімейні лікарі, терапевти, педіатри, які мають навички, знання і досвід в області терапії, педіатрії, неврології, дерматології, імунології, кардіології, офтальмології, ендокринології, хірургії та інших напрямках.

Записатися на консультацію сімейного лікаря ви можете за номером +38 (048) 730-00-30 або на сайті.

Детальніше про заключення декларації з лікарем в Odrex читайте на нашому сайті.