Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Як музика впливає на людей? Консультують отоларинголог Аліна Друмова та сімейний лікар Олександра Шмуратко-Юрченко

Музика є невід’ємною частиною життя більшості населення нашої планети. Ми стикаємось з нею буквально на кожному кроці: на концертах, з екранів телевізорів та смартфонів, по радіо, у транспорті, в громадських закладах та навіть у Медичному домі Odrex.

Музика не тільки здатна заряджати енергією тіло людини, але так само, як література і живопис, розширює знайомство з навколишнім світом, допомагає краще зрозуміти історію, перейнятись духом тієї чи іншої епохи.

Пропонуємо вашій увазі матеріал 7 каналу на тему впливу музики на життя людини, в якому отоларинголог Аліна Друмова та сімейний лікар Олександра Шмуратко-Юрченко розповіли:
• Як влаштований орган слуху людини?
• Яким чином ми сприймаємо звуки?
• Як музика впливає на організм людини?
• Чи допомагають заняття музикою розвитку людини і як саме?
• Як музика допомагає у лікуванні деяких захворювань?

Більш детально відповіді на ці та інші питання дивіться у відеоматеріалі.

Люди слухають музику в моменти радості і коли їм сумно, вона супроводжує заняття спортом, їзду в автомобілі, роботу, відпочинок і несучи в собі потужний емоційний заряд, вона дійсно здатна зробити людину щасливою.

Записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua або за номером +38 (048) 730-00-30.