Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Як подолати тремор? Консультує невролог Аліса Телегіна

Життя с тремором стає трохи хитким: невпевнені рухи, дискомфорт, обмеження у звичних справах. Одна річ, коли тремтіння короткочасне, адже викликане якимось провокаційним фактором, та є розуміння, що скоро це закінчиться та пройде. А якщо кінцівки рухаються мимовільно постійно? Насправді вихід є.

Про те, чому так, і як діяти, журналістам Першого міського каналу розповіла невролог Поліклініки всієї сім’ї Odrex на Сахарова — Аліса Телегіна. Зокрема, під час інтерв’ю Аліса Борисівна відповіла на такі питання:

  • Що спонукає виникнення тремтіння?
  • Чи передається тремор у спадок?
  • Як вилікуватись?
  • Що робити, якщо постійний стрес викликав тремор?

Детальніше — дивіться у відео.

Нагадаємо, що Поліклініка всієї сім’ї на Сахарова працює щобудня. Тут можна отримати консультацію лікаря первинної ланки та вузьких спеціалістів, УЗД, здати аналізи, пройти необхідні процедури у денному стаціонарі. І все це біля дому, за адресою: вул. Академіка Сахарова, 1б/2.

Записатись на консультацію або діагностику ви можете через форму на сайті, додаток або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.