Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Як засмагати безпечно? Дивіться інтерв’ю дерматолога Юлії Севергіної

Ультрафіолетове випромінювання має канцерогенний ефект, який може призводити до розвитку онкологічних захворювань, погіршувати стан новоутворень, які вже є на шкірі, та провокувати фотостаріння. До того ж, може «подарувати» у майбутньому запалення пілосебоцейного комплексу (це сальна залоза, волосяний фолікул та сам волос), яке зрештою призводить до акне.

Але цю небезпеку можна обійти, якщо дотримуватись правил безпечної засмаги. Ними поділилась дерматолог, онкодерматолог Юлія Севергіна в ефірі Першого міського телеканалу:

  • засмагати в «безпечні» години, коли рівень УФ-випромінювання не перевищує позначки 3, або засмагати не під прямими сонячними променями,
  • користуватись сонцезахисним кремом і оновлювати щоразу, коли його дія спливає: чим вище SPF фактор, тим довша дія, наприклад, SPF 50 захищає протягом години-півтори, SPF 30 – пів години,
  • наносити крем варто мінімум за 15 хвилин до виходу, оскільки діяти захист починає не моментально.

Сонцезахист треба наносити завжди, коли виходите на вулицю. Якщо рівень УФ-випромінювання нижчий за 3 (а це можна дізнатись з прогнозу погоди), можна не використовувати його. Спочатку варто наносити звичні доглядові засоби, за хвилин 10 – сонцезахист, і тільки потім декоративну косметику.

Якщо текстура крему не подобається, можна його замінити на спрей.

Записатись на консультацію Юлії Владиславівни ви можете за допомогою мобільного додатку через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.