Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Захист медичних працівників, що використовується при догляді за пацієнтами з COVID-19

Заходи безпеки відіграють одну з ключових ролей у новому відділенні респіраторних захворювань Медичного дому Odrex. Медичний персонал забезпечений усіма необхідними засобами особистого захисту і безпеки та пройшов тренінги їх з користування.

Ми піклуємося про захист пацієнтів та медичних працівників і робимо все, аби зменшити розповсюдження вірусу та щоб перебування у відділенні було максимально безпечним.

В нашому новому відео ви можете дізнатися про те, як відбувається процес одягання і зняття засобів індивідуального захисту медичних працівників, які доглядають за пацієнтами з COVID-19.

Про відділення респіраторних захворювань читайте на нашому сайті: https://odrex.ua/department/viddilennya-respiratornikh-zakhvoryuvan/

Нагадуємо, що приймальне відділення для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7. В нашому приймальному вдіділені усі охочі можуть пройти тест на виявлення коронавірусної інфекції ПЛР-методом.

Записатися на тестування ви можете за телефоном колл-центру Медичного дому Odrex, який працює цілодобово: +38 (048) 730-00-30.