Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Заняття з надання домедичної допомоги для групи компаній ITL в Medical Hub Odrex

Минулої п’ятниці в Medical Hub Odrex пройшов тренінг з надання першої домедичної допомоги для співробітників групи компаній ITL: ITL логістика, ITL авто, ITL Груп та Каліпсо. Група компаній ITL застрахувала свою команду, уклавши корпоративну річну медичну програму в Odrex, і наша команда Швидкої допомоги з радістю провела базовий тренінг.

З основами надання домедичної допомоги присутніх ознайомили: керівниця Швидкої допомоги, лікар невідкладних станів вищої категорії — Руслана Вороніна, лікар Швидкої допомоги Дмитро Панов та фельдшер В’ячеслав Суліменко.

Протягом заняття співробітники кампаній:

  • дізнались про основи надання домедичної допомоги,
  • навчились розрізняти небезпечні стани постраждалого,
  • розглянули, які невідкладні дії слід виконати, аби врятувати здоров’я та життя людини,
  • дізнались, як розрізнити різні види кровотеч,
  • навчились, як правильно накладати турнікет,
  • дізнались, як комунікувати зі спеціальними службами, контролювати стан постраждалого до прибуття швидкої допомоги.

Ділимось з вами фотозвітом з заняття та нагадуємо, що Швидка допомога Odrex працює у режимі 24/7. Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора.

Детально про корпоративні програми в Odrex Якщо у вас з’явились питання, чи ви хочете отримати прорахунок вартості програми для вашої родини — зверніться до менеджера за програмами за номером +38 (048) 752-88-80 або напишите ваши контактні дані нам в приватних повідомленнях і менеджер з мединих програм зв’яжется з вами якнайшвидше.