Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Зберегти найкраще, що дала природа, та відновити здоров’я шкіри

Незадовільний стан здоров’я шкіри, вроджені дефекти обличчя, гіперпігментація, птоз та інші патологічні процеси — особлива історія. Вони можуть бути як ознакою якогось захворювання, так і просто погіршувати якість життя. Нам важливо, щоб у наших пацієнтів був доступ до усіх ефективних і безпечних медичних інструментів, тож раді поділитись, що плазмотерапія, ін’єкції ботулотоксину, біоревіталізація, безопераційний фейсліфтинг зараз доступні і в Odrex!

Що ж допоможе відновити красу та зберегти здоров’я шкіри? Давайте обговорювати

  • Ботулінотерапія є давно вивченим та ефективним методом. Ін’єкції ботулотоксину можуть вирішити низку проблем за медичними показаннями — за умови, коли процедуру призначає досвідчений лікар.
  • Плазмотерапія, або PRP (плазма, збагачена тромбоцитами) — технологія, яка знайшла застосування у багатьох наших напрямках, адже кров має чудові властивості і великий потенціал. Ця методика допомагає в лікуванні патологічних ознак — атрофія, сухість і зуд, утворення вікових синців, акне. Плазма дає протизапальний ефект при лікуванні захворювань, прискорює відновлювальні процеси — наприклад, після механічних ушкоджень.
  • Нитковий ліфтинг Aptos. Тредліфтинг бореться з провисанням брів і повік, які можуть бути не тільки косметичною, але й медичною проблемою, особливо, коли мова йде про птоз. В залежності від виду, нитки розчиняються протягом 3-5 років.
  • Біоревіталізація— введення препарату за допомогою мікроголок, безпосередньо на чи поблизу уражених ділянок. Методику використовують, наприклад, при акне та постакне.
  • Та інші процедури, які може призначити лікар.

Переваги звернення до нас

  • Досвід та професійність. Важливо, щоб подібні процедури проводив саме медик, який знає всі процеси організму та вивчить ваші особливості. В Odrex цим напрямком займається Ольга Вітколовська — хірург та експерт з естетичної медицини, яка дотримуються протоколів та регулярно удосконалює знання й навички на різноманітних конференціях та майстер-класах в країнах Європи та Південній Кореї.
  • Висока якість. В Odrex використовують тільки ті матеріали, що пройшли дослідження та довели свою ефективність. Витратні матеріали одноразові, а інструменти проходять багатоетапну обробку.
  • Делікатність та конфіденційність. В Odrex з розумінням ставляться до емоцій. Якщо пацієнт переймається, лікарка пояснює кожен етап роботи та робить все, щоб процедура пройшла максимально комфортно. А наші адміністратори допомагають підібрати зручний час та допомагають з усіма організаційними питаннями.
  • Комплексний підхід. Ми завжди можемо поєднати декілька процедур в одній, скерувати до суміжного спеціаліста, якщо проблема потребує допомоги дерматолога, хірурга або інших лікарів. І все це — на одній локації.

Записатись на консультацію Ольги Вітколовської або на процедуру можна через форму на сайті odrex.ua або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.