Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Жовчнокам’яна хвороба. Історія Інни, пацієнтки хірурга Давида Махатадзе

Жовчнокам’яна хвороба — захворювання, яке може проявитися абсолютно несподівано і, за статистикою ВООЗ, від цієї недуги страждає майже третина населення планети пов’язана вона з порушенням обміну речовин в організмі людини.

Пропонуємо вашій увазі історію Інни Семенівни, яка звернулась в Медичний дім Odrex з дуже сильними болями в правому підребер’ї, які турбували її на протязі тижня. Терміново проведена УЗД-діагностика черевної порожнини та аналізи підтвердили діагноз гострий калькульозний холецистит.

Консервативне лікування у першу добу перебування в Odrex зняло дуже сильний біль. Та Інні Семенівні призначили лапароскопічну холецистектомію.

Операцію по видаленню жовчного міхура провів хірург вищої категорії Давид Махатадзе.

Післяопераційний період пройшов без ускладнень, шви були зняті на сьому добу, пацієнтка відчувала себе добре і змогла повернутись до звичного способу життя.

Детально про історію лікування пацієнтки дивіться в нашому новому відео.

Записатись на консультацію хірурга в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/specialists/david-makhatadze/ або за номером +38 (048) 730-00-30.