Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Зірки баріатричної хірургії в Медичному домі Odrex

Баріатричні операції потрібні не стільки для зниження ваги, скільки поліпшення здоров’я, нормалізації тиску, збільшення тривалості та якості життя, лікування діабету.

Якщо ви вже замислювались про баріатричну операцію, але не могли зважитися за тією або іншою причиною, або довго шукали команду фахівців, яким можна довіритись, у нас є для вас чудові новини!

Якщо ви хочете звернутись до експертів баріатрї, записуйтесь за номером у координатора баріатричного напрямку Odrex: +38 (099) 61-01-662 (Іван)

Цього вересня в Медичному домі Odrex відбудеться ювілейна конференція Odrex Bariatric Meeting V, де зберуться світові експерти в області лікування ожиріння і метаболічних розладів. Одним зі спікерів та почесним учасником нашої конференції є медичний директор клініки Саксенхаузен, баріатричний хірург з міста Франкфурт-на-Майні — Пламен Стайков, експертну думку якого ви можете отриматиі в Odrex.

Під час перебування в Одесі лікар Стайков буде консультувати хірургів у Центрі лікування ожиріння та метаболічних розладів, що надає повний цикл послуг від консультацій та обстежень до післяопераційного спостереження та реабілітації пацієнтом з ожирінням.

В Україні часто алгоритм лікування ожиріння зав’язаний на те, щоб сказати пацієнтові «менше їсти, більше рухатись». У той час, як лікування ожиріння має бути комплексом заходів та включати не тільки спостереження у свого сімейного лікаря, а й у ендокринолога, а в окремих випадках — хірургічне лікування ожиріння, метаболічних розладів, цукрового діабету II типу.