Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

До школи готові: тонкощі медогляду

Попри всі умови діти мають продовжувати навчання, і підготовка до школи вже на активній стадії. Щоб знаходитись у дитячому колективі та бути безпечним один для одного, кожен малюк має пройти медогляд та отримати дозвіл у свого педіатра чи сімейного лікаря. Цей дозвіл зазначається у вже всім добре відомій формі Міністерства охорони здоров’я №086-1/о. Детальніше про те, яких спеціалістів потрібно відвідувати, та як пройти медогляд, розповіла педіатр Медичного дому Odrex — Віра Коропець.

Перелік вузьких спеціалістів

Так, дозвіл видає педіатр чи сімейний лікар і його консультація потрібна у будь-якій віковій категорії. Рішення базується на основі коментарів вузьких спеціалістів та результатів досліджень.

  • Для дітей 7-10, 12 та 13 років достатньо огляду педіатра або сімейного лікаря. За умови, що немає хронічних захворювань.
  • Майбутні першокласники та діти, які досягли 11-річного віку, тобто ті, хто закінчив навчання у молодшій школі, мають бути оглянуті вузькими фахівцями. У переліку для них потрібен огляд офтальмолога, хірурга, ортопеда та стоматолога. Ще потрібно здати загальний аналіз крові, після чого вже треба привітатись зі своїм педіатром.
  • У підлітковому віці, 14-15 років, обов’язковими є огляд стоматолога, хірурга, ендокринолога. Окрім того, якщо є потреба, педіатр може призначити додаткову консультацію дитячого гінеколога та психолога. Також в цьому віці необхідним є контроль рівня гемоглобіну.

Всі вікові категорії

Всім дітям оцінюється вакцинальний статус та, за необхідності, даються рекомендації щодо завершення графіку вакцинації. Тому з собою варто мати форму № 063/о або дитячу картку, в якій зазначені вакцини, які проводились дитині.

Підсумовуючи всі отримані дані, лікар визначає групу для занять на уроках фізичної культури та видає форму.

В Медичному домі Odrex також можна пройти консультації, обстеження та отримати необхідну форму. При цьому всі відвідування відбуваються за попереднім записом, без натовпу та очікування, в комфортній атмосфері. І наша задача дійсно оцінити стан та здоров’я дитини, а вже потім видати довідку.

Також з педіатром Вірою Василівною можна укласти декларацію та спостерігатись з малюком за програмою НСЗУ, отримуючи консультації та ряд лабораторних досліджень безоплатно. Для цього не потрібно бути прив’язаним до місця проживання чи реєстрації. У цього є ще кілька переваг, адже лікар знатиме дитину та всі її індивідуальні особливості, а дитина — знатиме лікаря.

Нагадуємо, що пройти всіх необхідних лікарів з дитиною, отримати всі довідки та й самому до спеціаліста навідатись також можна з програмою річного обслуговування «Поліклініка». Програма містить 20 послуг від Медичного дому Odrex:

  • 5 послуг — рентгенографія і МРТ, КТ без контрасту;
  • 15 послуг — УЗД внутрішніх органів, ЕКГ, спірографія і консультації вузькопрофільних фахівців.

Дізнатись більше про програми річного обслуговування.

Якщо у вас з’явились питання, чи ви хочете отримати прорахунок вартості програми для вашої родини — зверніться до менеджера за програмами за номером +38 (048) 752-88-80.

Записатись на консультацію педіатра Віри Василівни ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.