Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Система Самойленко

Методика, за якою працюють лікарі Клініки дієтології Самойленко, розроблювалася засновницею клініки Наталією Самойленко, протягом 18 років.

Вона базується на трьох китах:

Вивчення медичних показників здоров’я пацієнтів

Лікарі Клініки дієтології Самойленко практикують персональний підхід до оцінки стану пацієнтів, враховуючи самопочуття, наявність супутніх захворювань та результати лабораторних аналізів.

Налагодження режиму харчування пацієнта

Ритм метаболізму (обміну речовин) вибудовується завдяки правильному харчуванню та розмірам харчової стимуляції (порцій їжі).

Лікарі Клініки дієтології Самойленко працюють з 3-х разовим та 5-ти разовими режимами харчування. Після кожного прийому харчування підвищується інсулін. Завдання методики – знизити рівень інсуліну до початкової точки.
У здорових людей цей процес займає 3 години, а означає, що здоровим людям ми рекомендуємо 5-ти разовий режим харчування з інтервалами між прийомами їжі в 3 години. Пацієнтам з високими показниками інсуліну, рекомендується більш продовжувані паузи у прийомах їжі – 5-6 годин (3-х разовий режим харчування).

Біоритміка харчування

Біоритміка — правильний розподіл продуктів протягом дня та дотримання правила екватору.

Система Самойленко свідчить: певна їжа краще працює у конкретний час протягом дня. Головна ціль – знати особливості кожного продукту та навчитися ними користуватися відповідно з біоритмами пацієнта.

При складанні індивідуальних програм харчування зберігається правило екватору. Екватор – це умовна позначка, що ділить наш день на 2 частини. Якщо до екватора кількість прийомів їжі більше, ніж після, то пацієнт худне та приводить у норму показники здоров’я.

Коли кількість прийомів їжі після екватору — більша, з нашим тілом відбувається “феномен сумо”: за однакової кількості вжитих калорій ми набираємо вагу.

Такие правила поведения с едой диктуются гормонами, а именно — инсулином. С помощью еды мы оказываем влияние на гормоны, а гормоны, в свою очередь, влияют на регуляцию метаболизма.

Відгуки