Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Що робити, якщо у вас постійно холодні кінцівки? Консультує аритмолог Олег Бохонко

Безперечно, у вашому оточенні є люди, чиї кисті та стопи завжди холодні, навіть у теплому приміщенні або за спекотної погоди. Це може бути наслідком слабкої терморегуляції або фізіологічних причин (гормональні коливання у жінок, уповільнення процесів обміну речовин у літніх людей, конституційні особливості), так і серйозних патологій.

Те, що ноги та руки холодні зазвичай не є приводом для турботи, але іноді це попереджувальний сигнал небезпечних порушень в організмі. Про те,чому виникає даний стан і що робити якщо у вас постійно холодні кінцівки, в програмі «Поради доктора Бохонко» розповідає аритмолог та кардіохірург Медичного дому Odrex — Олег Бохонко.

Зокрема, під час програми, Олег Ігорович розповів як наш організм реагує на холод у звичайних умовах, симптомом яких захворювань можуть бути постійно холодні кінцівки та що робити у випадках, коли симптом холодних кінцівок вас турбує.

Детально дивіться у відео.

Про діагностику та лікування аритмії в Odrex читайте на нашому сайті: https://odrex.ua/treatment/arrhythmia/

Записатись на консультацію Олега Ігоровича Бохонко ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/specialists/oleg-bokhonko/ або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.