Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
В цьому розділі можуть зустрічатись відверті сцени, зображення ран і хірургічних операцій. Вразливим людям рекомендуємо утриматись від перегляду.

Перші Кріоабляції: унікальні для України операції для пацієнтів з миготливою аритмією

Вчора і сьогодні — одні з тих днів, коли ми з подвійним інтересом стежимо за роботою в операційних. Вчора і сьогодні в Клініці Серця Odrex вперше провели Кріоабляції — унікальні операції, за які в Україні раніше не бралися.

Кріоабляція — нова, дуже прогресивна, успішна і, що найважливіше, істотно більш безпечна технологія, яка дозволяє лікувати миготливу аритмію.

Команда Олега Бохонко, аритмолога і кардіохірурга Медичного будинку Odrex, провела чотири успішні операції і «почали Льодовиковий період в Україні». Хірурги, які брали участь в операціях — це Олег Ігорович Бохонко, професор і доктор медичних наук Юрій Іванович Карпенко, а також запрошений в якості проктора Давид Лурія, професор, завідувач відділенням аритмологии лікарні Хадасса (Ізраїль).

Багато що повинно було скластися, щоб кріоабляції в Україні нарешті стали можливими. Це вклад і хірургів, і всієї операційної команди, і наших партнерів, компанії Medtronic, чиї технології дозволяють проводити кріоабляцію.

«Ми дуже давно до цього готувалися, вчилися і, можна сказати, десятиліттями піднімали рівень електрофізіології в Одесі. І все пацієнти були складними, але всі операції пройшли відмінно», — зазначає Юрій Карпенко.

Тепер ми в Медичному будинку можемо надавати будь-які види допомоги пацієнтам з фібриляцією передсердь. Як зазначив Олексій Зіновійович Парацій, аритмолога і кардіохірург Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова:

«Приємно, що Odrex став містком для нових технологій в Україні, і приємно те, що ми разом знаходимо компетенцію: Odrex дає можливість розвиватися клініці, дає можливість розвиватися лікарям, і в цілому дає можливість покращувати якість української медицини».