Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

День народження Клінічної онкології Odrex 2024

Сьогодні ми святкуємо два роки з відкриття відділення Клінічної онкології Odrex в Медичному домі на Розкидайлівський.

Лікування пацієнтів відділення займається команда кваліфікованих фахівців з багаторічним професійним стажем, чуйних і уважних. Лікарі відділення володіють сучасними методиками лікування та працюють за міжнародними стандартами і протоколами.

Для надання медичної допомоги на найвищому рівні у відділенні використовуються лише перевірені препарати, передове обладнання та найсучасніші протоколи.

У відділенні Клінічної онкології Odrex доступні консультації клінічного онколога та суміжних спеціалістів, проведення Tumor Board, обстеження перед проходженням курсу, встановлення порт-систем, всі види хімієтерапії та хірургічних втручань, а за необхідності надання паліативної допомоги і терапії болю.

Вітаємо всю команду відділення Клінічної онкології з річницею. Дякуємо вам за щоденну кропітку працю на ниві лікування та бажаємо успіхів, здоров’я і доброї вдачі!

Нагадуємо, що записатись на консультацію онколога ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.