Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

День сімейного лікаря 2024

Вітаємо сімейних лікарів із професійним святом!

Друзі, у сімейних лікарів сьогодні особливий день – щорічно саме 19 травня вони відзначають своє професійне свято. Тож маємо привід розповісти вам, що лікар первинки – не лише той, хто видає направлення до вузьких спеціалістів (хоча і це, звичайно, також).

Сімейні лікарі займаються профілактикою хвороб у своїх пацієнтів: чекапи, вакцинація, роз’яснення, огляди – це все справи його рук. Також серед його завдань – лікування, причому не лише ГРВІ або інших вірусних хвороб, але й тих, які вважають вузькопрофільними. У випадках, коли ситуація потребує глибшого занурення у терапію, він скеровує до іншого фахівця. Але тут комунікація з цього питання з ним не зникає, сімейний паралельно з колегами продовжує спостереження за станом здоров’я – тож він має системне розуміння ситуації у кожного конкретного пацієнта. Такий підхід покращує процес з’ясування причин виникнення захворювань та їх наслідків, а відтак полегшує лікування.

До речі, сімейні лікарі займаються веденням не лише дорослих пацієнтів, але й дітей.

Це дуже важка робота, яка вимагає уважності, нестандартних рішень, ледь не детективних підходів на шляху від визначення діагнозу до повного одужання. Тож зичимо всім сімейним лікарям ніколи не втрачати натхнення та вірити у себе та свої сили!

На фото: Катерина Тозік, Ольга Киндюк, Кароліна Опалинська, Віра Коропець, Ганна Іванова, Еліна Гонтаренко, Олена Дегтярьова, Кристина Погурська, Єлизавета Грозова, Анастасія Неклюдова, Валентина Петромарчук, Марина Клочкова, Марта Більчак, Олена Климович, Марія Полякова, Анна Корскова, Тетяна Івасюк, Тетяна Скрипак, Марія Ліпінська, Алла Осадчук, Антоніна Бєдна, Олександра Михайлова, Оксана П’ятківська, Анжеліка Кіцкай, Наталія Тарасенко, Наталія Малиновська, Анжела Власюк.

Медичний дім Odrex співпрацює з Національною службою здоров’я за напрямком сімейної медицини. Тож пацієнти мають можливість укласти декларацію з нашими фахівцями й отримувати послуги безоплатно.

Детальніше можна почитати на нашому сайті.