CHECK-UP жіночих гормонів
Щорічна діагностична програма, що допомагає виявити онкологічні захворювання органів малого тазу, дисгормональні захворювання молочної залози, запальні захворювання статевої сфери, патології щитовидної залози, порушення рівню гормонів, причину вираженого ПМС, ендокринне безпліддя та інші захворювання. Пройти чекап можна всього за 2,5 години.
Що таке CHECK-UP жіночих гормонів?
- Повне обстеження. Повноцінні консультації, лабораторні тести і кілька видів УЗД.
- Раннє виявлення. Обстеження дозволяє виключити або своєчасно діагностувати небезпечні захворювання на безсимптомних стадіях.
- Всього за 2,5 години. Завдяки персональному координатору і строго впорядкованому процесу проходження CHECK-UP ви істотно заощадите час.
CHECK-UP жіночих гормонів рекомендований тим, хто
- Считает себя практически здоровым, но хочет оценить состояние своего организма и выявить отдаленные риски заболеваний.
- Не может конкретно определить причину и характер недомогания.
- Хочет снизить риски возникновения опасных заболеваний в будущем.
- Имеет избыточный вес или резкое снижение веса, акне, выраженный ПМС без понятной причины.
- Имеет семейную предрасположенность к онкологическим заболеваниям.
Склад дослідження жіночих гормонів
Лабораторні аналізи
Класичний ПАП-тест
Скринінгове дослідження мазка шийки матки, допомагає виявити різні зміни будови клітин шийки матки, які можуть призводити до розвитку раку шийки матки.
Пролактин
Пролактин впливає на статеві функції, метаболічні процеси, імунну та інші системи. Зміни рівнів відповідають за репродуктивні порушення включно з безпліддям, СПКЯ, порушенням менструального циклу; за виділення молока, а також за тривалі головні болі, порушення зору, наявність пухлин гіпофіза.
ЛГ
Лютеїнізуючий гормон стимулює овуляцію, впливає на рівні естрогену, прогестерону й тестостерону. Коливання рівнів ЛГ дозволяє оцінити процеси статевого дозрівання, безпліддя, клімактеричного періоду.
ФСГ
Фолікулостимулюючий гормон може провокувати майже всі фізіологічні чи патологічні зміни в статевій системі.
Естрадіол
Одна з трьох форм естрогену, головного жіночого статевого гормону, який відповідає за розвиток і функціонування жіночої статевої системи.
ТТГ
Тиреотропний гормон використовується для оцінки функції гіпофіза та щитоподібної залози.
Т3 вільний
Регулює обмін речовин в організмі, використовується для діагностики захворювань щитоподібної залози.
Т4 вільний
Тироксин відіграє ключову роль в обміні речовин, використовується для діагностики захворювань щитоподібної залози.
АТПО
Тест на пероксидазу щитоподібної залози показує наявність аутоімунних захворювань щитовидної залози.
Антимюллерів гормон
АМГ виробляється яєчниками, він важливий для оцінки статевого розвитку та роботи статевої системи. Використовується для оцінки причин порушень менструального циклу, СПКЯ, а також для визначення резерву яйцеклітин і виявлення деяких форм раку яєчників.
Дигідротестостерон
Похідна речовина тестостерону, що використовується для оцінки причин гірсутизму або облисіння.
Дегідроепіандростерон-сульфат
Стероїдний гормон, порушення рівня якого може бути причиною надлишкового росту волосся на обличчі й тілі, акне, порушення менструального циклу або безпліддя.
Глобулін, що зв’язує статеві гормони
Білок, що синтезується печінкою та регулює вміст активних статевих гормонів. Його показники свідчать про функціонування основних статевих гормонів.
Тестостерон загальний та індекс вільного андрогену
Порушення рівнів тестостерону може призвести до порушень менструального циклу, безпліддя, появи акне, гірсутизма, гіперандрогенії, розвитку полікістозу яєчників, ожиріння.
17-α-оксипрогестерон
Стероїдний гормон, показники якого використовують для діагностики безпліддя, порушень менструального циклу, гірсутизма, акне.
Діагностика
Розгорнута відеокольпоскопія
Додатковий візуальний метод діагностики патологій шийки матки.
Бакпосів на мікрофлору та антибіотикограма
Бакпосів урогенітального матеріалу на флору показує наявність специфічних збудників захворювань сечостатевої системи: стафілококів, стрептококів, ентерококів, кишкової палички, клебсієли пневмонії, ентеробактеру, дріжджоподібних грибів роду Candida. Антибіотикограма — тест на чутливість бактерій до антибіотиків.
УЗД органів малого тазу
Дозволяє виявити доброякісні та злоякісні утворення матки, яєчників і інших органів малого таза.
УЗД молочних залоз (до 40 років)
Дослідження дозволяє визначити структуру грудей і рівень небезпеки.
УЗД щитовидної залози
Дослідження допомагає виявити вади розвитку органу, мінімальні запальні вогнища, пухлинні зміни в тканинах органу.
Мамографія (після 40 років)
За допомогою мамографії можна виявити рак молочної залози на ранній стадії. Це дослідження обов’язково повинні проходити жінки старше 40.
Прийом лікаря
Консультація гінеколога
Гінеколог проводить обстеження здоров’я статевої сфери, інтерпретує результати обстежень, визначає основні ризики, робить призначення по лікуванню виявлених захворювань і персональні рекомендації