Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Дитячий стаціонар «‎Одрік» працює

Ми як ніколи повні турботи про наших малюків, знаємо, як нині важливо зберігати спокій та піклуватися про стан здоров’я своїх дітей. Здоров’я – це наш важливий актив, і наразі йому завдають шкоди стрес, порушення сну, переїзди, тривале перебування в скупченнях людей, неповноцінне харчування. Тож діти хворіють, хронічні стани загострюються, але батьки уважні, а ми поруч.

В Медичному домі Odrex щодоби чергують педіатр, ургентно виїзджають вузьки дитячі спеціалісти: хірург, ортопед-травматолог, отоларинголог та анестезіолог. Завжди можна провести лабораторні тести, рентген, КТ, УЗД, стрептотест, вимірювання температури та сатурації.

Педіатричний стаціонар та інтенсивна терапія також продовжують свою роботу і приймають пацієнтів від 1 місяця. Крім станів, що потребують лікування у відділенні інтенсивної терапії, та операцій, у дитячому стаціонарі «‎Одрік» лікують наступні захворювання:

  • Пневмонії.
  • Найпоширеніші гострі респіраторні інфекції (ГРВІ).
  • Гострі патології ЛОР-органів.
  • Гострі кишкові інфекції.
  • Гострі алергічні стани.
  • Захворювання сечостатевої системи.
  • Бешиха.
  • Гнійно-запальні захворювання м’яких тканин.
  • Гострі стани черевної порожнини.
  • Стани, що потребують невідкладної травматологічної допомоги.

Як не розхворітись?

Діти повинні отримувати планові щеплення, а за можливістю — додаткові. До речі, за один візит як дорослим, так і дітям можуть вводитись декілька вакцин. Детальніше про це — за посиланням. Не відкладайте вакцинацію.

Не призначайте лікування діткам самостійно. Щодо варіантів допомоги при розладах сну або стресі — немедикаментозні методи безпечніші та найчастіше ефективніші.

Дбайте про режим дня і слідуйте базовим рекомендаціям здорового способу життя. Спостерігайте за настроєм малюка: якщо він різко змінюється, можливо, він потребує уваги, пояснень або обговорень емоцій, разом з тим зміна поведінки (наприклад, харчової) може говорити про здоров’я.

А якщо потрібна госпіталізація?

До дитячого відділення «‎Одрік» госпіталізують через приймальне відділення на Розкидайлівський, 69/71. Можна звернутись самостійно, можна — через будь-яку швидку допомогу. Викликати Швидку Odrex можна за мобільним номером 9000 за телефоном: +38 (048) 752-9000.

Наш контакт-центр також працює цілодобово: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Бережіть себе та рідних, а якщо знадобиться допомога, ми будемо поряд.