Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
Особистий кабінет

Емболізація маткових артерій. Інтерв’ю серцево-судинним хірургом Хацьком Костянтином Миколайовичем в ефірі Думська ТБ

Хацько Костянтин Миколайович – рентгенендоваскулярний хірург, серцево-судинний хірург вищої категорії Медичного дому Odrex в ефірі Думська ТБ розповів про те, що таке емболізація, у яких випадках застосовують цю процедуру.

 

Міома матки – це доброякісна пухлина, що складається з м’язової тканини. За статистикою, вона розвивається у 40% жінок віком від 30 років. Іноді міома заважає роботі інших органів, провокує рясну кровотечу та біль унизу живота. Її появу взагалі можна ніяк не відчути і випадково виявити міому на прийомі у гінеколога або профілактичному обстеженні органів черевної порожнини. Тим не менш, ця недуга значно ускладнює процес зачаття та виношування дитини – і тим самим стає справжньою проблемою для жінки, яка вирішила стати матір’ю.

Емболізація – сучасна малоінвазивна рентгенохірургічна ендоваскулярна процедура, яка набирає популярності в медичній практиці. Процедура полягає у виборчій оклюзії (закупорці) кровоносних судин спеціально введеним препаратом, що містить дрібні кульки (емболи). Емболи перекривають артерії міоми, після чого вона гине протягом кількох годин.

Хацько Костянтин Миколайович – рентгенендоваскулярний хірург, серцево-судинний хірург вищої категорії Медичного дому Odrex в ефірі Думська ТБ розповів про те, що таке емболізація, в яких випадках застосовують цю процедуру, як відбувається процес емболізації маткових артерій, процес відновлення організму після операції цієї процедури.

Детальніше про це та багато іншого в ефірі.

Записатись на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або за допомогою форми «Запишіться на прийом» на нашому сайті https://odrex.ua/