Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Історія Джозефа Піттінгера, пацієнта хірурга Давида Махатадзе

Здоровий жовчний міхур — дійсно велика цінність. При патологічних змінах він стає осередком розвитку інфекцій, викликає больовий синдром, порушення роботи як жовчної системи, так і підшлункової залози. Лише серед найрозповсюдженіших захворювань жовчного — холецистит, жовчнокам’яна хвороба, панкреатит, поліпи.

Лапароскопічна холецистектомія — це малоінвазивна операція, яка дозволяє через кілька проколів в черевній порожнині видалити жовчний міхур. Пропонуємо вам історію Джозефа Піттінгера, пацієнта Odrex, який має досвід лікування в багатьох клініках світу, але високо оцінив Медичний дім Odrex, полюбив нашу клініку, а тепер вся його сім’я має програму річного медичного обслуговування у нас. В Odrex Джозефу була проведена операція по видаленню жовчного міхура. Операцію провів абдомінальний хірург, хірург-онколог, баріатрічний хірург — Давид Махатадзе.

Джозеф Піттінгер, пацієнт:

«Я з Огайо, зі штату, що розташований на кордоні США й Канади. Так сталось, що протягом життя мені судилось побувати в багатьох лікарнях, перенести понад 30 операцій. І деякі з медзакладів, де я отримував допомогу, вважаються найкращими у світі – наприклад, це Cleveland Clinic з розкішними палатами і 60 тисячами персоналу. Та в Odrex, я переконався, також є все потрібне і навіть більше! Медичне обладнання та устаткування операційних тут на такому само високому рівні, як у Cleveland Clinic і Mayo. Коли я потрапив до Медичного дому в Одесі, то був вражений тим, як тут усе організовано: кожен член колективу, якого я зустрів, був радий допомогти. Лікарі мають прекрасну освіту, розмовляють англійською.

В Odrex мені видалили жовчний міхур, і вже за день біль минув, я почувався набагато краще. У США подібна операція обійшлася б мені щонайменше уп’ятеро дорожче! Я вдячний моїм лікарям, а також іншому персоналу, кожному, хто про мене турбувався: медсестрі Вікторії, яка забирала кров для аналізів, менеджеру з операцій Тетяні, адміністраторам на рецепції, охоронцю, який допомагав мені підніматись спеціальним ліфтом. Те, наскільки відпрацьованим є шлях пацієнта, розпочинаючи з рецепції, справді вражає».

Давид Махатадзе, абдомінальний хірург, хірург-онколог, баріатричний хірург, хірург вищої категорії:

«Випадок Джозефа Піттінгера був непростим: в анамнезі політравма після аварії зі значними пошкодженнями нижніх кінцівок, шунтування серця, певна зайва вага. Він звернувся до нас з нападами болю, й з’ясувалось, що в нього довго були й камені у жовчному міхурі, що викликало хронічне запалення підшлункової з утворенням величезних кіст. Ми запропонували пацієнтові планову лапароскопічну холецистектомію. На третій день після операції він виписався додому. Однак за тиждень після виписки Джозеф повернувся зі скаргами на блювоту та слабкість».

Лапароскопічна холецистектомія має ряд переваг у порівнянні зі звичайною операцією: пацієнт відчуває менше дискомфорту після операції, оскільки розрізи невеликі; швидше відходить від наркозу; менше знаходиться в лікарні; швидше відновлюється і повертається до звичайного життя; післяопераційні шрами майже непомітні. Крім того, на відміну від відкритої операції, після лапароскопічної операції залишається менше рубців на внутрішніх органах та тканинах.

Записатись на консультацію хірурга в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.