Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Конференція 4th Odrex Bariatric Meeting в Medical Hub Odrex

Медична спільнота давно визнала, що ожиріння — це не косметична проблема, а хвороба, яка охоплює мільйони людей по світу і на жаль наносить велику шкоду всьому організму. Медицина крокує вперед і таке направлення, як баріатрія — хірургічне лікування ожиріння, вже давно не новина.

Методом обміну знаннями, різними думками, колективними обговореннями, ми покращуємо рівень своїх умінь, знаходимо нові способи лікування й допомагаємо пацієнтам ще якісніше.

Цього вересня ми провели вже четверту Odrex Bariatric Meeting. Ряд спікерів, які живуть за кордоном приєднались в онлайні та навіть карантинні заходи не завадили безпечно провести таку необхідну зустріч для лікарів.

На конференції піднімали питання про пацієнтів з COVID-19, які вже мають діагноз ожиріння, про технічні аспекти, різні види операцій та мінімум ускладнень та багато іншого. Також спостерігали за проведенням операції онлайн та обговорили необхідність включення лікарів інших спеціальностей до лікування ожиріння.

Про особливості проведення конференції, проблеми людей, які мають ожиріння та несприйняття ними цього діагнозу розповіли:

• Тігран Арутюнян — генеральний директор Odrex,
• Володимир Грубник — голова правління Асоціації хірургів Одеської області,
• Андрій Лаврик — Президент Асоціації баріатричної хірургії України, заслужений лікар України,
• Андрій Фомін — баріатричний хірург та завідувач хірургічного відділенням №2 Odrex,
• Валентина Величко — завідувачка катедри сімейної медицини ОНМедУ, доктор медичних наук, професор.

Детальніше дивіться у відео.

Дізнатися більше про баріатричну хірургію в Медичному домі Odrex можна на сайті: https://odrex.ua/department/klinika-lecheniya-ozhireniya/
Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму на сайті https://odrex.ua.